Specjalista ds. Kontroli Materiałowej

Ket Poland Sp z o.o.

Zabrze

15 dni temu

KET POLAND sp. z o.o.

KET jest wiodącym producentem części samochodowych i elektronicznych w Korei, założonym w 1973 roku, mającym 47 lat historii. Posiadamy pięć fabryk w
Korei oraz filie produkcyjne w Weihai w Chinach i Hanoi w Wietnamie tworząc globalną sieć produkcyjną. Ponadto istnieją biura w Szanghaju, Detroit i innych miejscach na całym świecie, aby odpowiadać na potrzeby klientów. W 2019 roku postanowiliśmy otworzyć filię KET Poland w Zabrzu, fabrykę która będzie
naszą placówką wejścia do Europy. W związku z tym prowadzimy rekrutację na nowe stanowiska pracy.

www. ket.com

Weź udział w unikalnym doświadczeniu budowania zespołu od podstaw i zostań jednym z pierwszych pracowników!

Miejsce pracy: Zabrze
Główne obowiązki:
  • Codzienna kontrola stanów magazynowych w magazynach.
  • Sprawdzanie stanu ewentualnych brakujących części podczas procesu montażu.
  • Wykonywanie cyklicznych inwentaryzacji (miesięcznie / rocznie).
  • Bieżąca kontrola stanu / dokumentów dostawy opakowań.
  • Dbałość o poprawność danych w systemie - zgodność stanu fizycznego (waga, ilość ze stanem systemu (SAP / ERP / MES).
  • Sprawdzanie poprawności i aktualności transferu produktów między magazynami.
  • Informowanie kierownictwa magazynu o znaczących różnicach stwierdzonych podczas kontroli zapasów produktów.
  • Wyjaśnienie potencjalnej niezgodności wagi / ilości.
  • Dostawa towarów do działu produkcji.
  • Przyjmowanie dostaw i przygotowywanie przesyłek.
Umiejętności:
  • Wykształcenie średnie, wykształcenie techniczne jest mile widziane,
  • Angielski komunikatywny,
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, w szczególności Pani Excel); Zalecana jest znajomość ERP MES,
  • Prawo jazdy kategorii B z doświadczeniem,
  • Licencja na wózek widłowy (jest koniecznością) z doświadczeniem.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego  w strukturach nowo powstającej  firmy,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Specjalista Administrator Stanów Magazynowych to osoba, która jest odpowiedzialna za administrację stanów magazynowych obsługiwanych przedsiębiorstw. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: administrowanie danymi w komputerowym systemie magazynowym, przyjmowanie towaru, przygotowywanie wysyłek, wprowadzanie danych do systemu komputerowego, przygotowywanie stosownych dokumentów ...
Praca Administrator Stanów Magazynowych