Specjalista ds. kontroli umów

Polkomtel Infrastruktura Sp. z o.o

Poznań

23 dni temu

Miejsce pracy: Poznań
MP/POZ/K
Twoje Zadania:
  • Obsługa finansowo-księgowa umów dzierżawy dotyczących infrastruktury sieci telekomunikacyjnej,
  • Obsługa baz danych dotyczących dzierżawy (jako wiodącej SAP Real Estate).
  • Analiza i kontrola umów dzierżawy w kontekście finansowym oraz ich zgodności z pełnomocnictwami, wewnętrznymi i zewnętrznymi procedurami i zarządzeniami.
  • Kontrola poprawności pod względem merytorycznym, kosztowym i finansowym płatności umów dzierżawy,
  • Ewidencja, rejestracja oraz raportowanie kosztów dzierżawy.
  • Dostarczanie odpowiednich informacji dotyczących obszaru odpowiedzialności działom współpracującym oraz podmiotom zewnętrznym m.in. audytorom, organom państwowym.
  • Wspomaganie procesu budżetowania dotyczącego obszaru odpowiedzialności.
Nasze Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe.
  • Praktyczna znajomość zagadnień prawnych oraz finansowo-rachunkowych dotyczących obsługi umów dzierżawy, mile widziana praktyka w działach finansowych, rachunkowości bądź kontrolingu związanych z działalnością działów technicznych.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, ze szczególnym naciskiem na biegłą znajomość programu Excel.
  • Preferowane doświadczenie w pracy w systemie SAP.
  • Praktyczna znajomość języka prawnego i umiejętność jego użycia.
  • Dobre umiejętności komunikacji interpersonalnej i negocjacji.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Polkomtel Sp. z o.o.

Polkomtel czyli Plus

Jesteśmy operatorem powstałej w 1996 roku sieci komórkowej Plus. Przez te wszystkie lata udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na polskim rynku, dołączając tym samym do grona wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nasza firma jest liderem w dziedzinie wdrażania wielu innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zespół zaangażowanych pracowników, będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój zawodowy oraz pasja, to klucz do naszego sukcesu.

Specjalista ds. umów i kontraktów w branży finansów i bankowości zajmuje się opracowywaniem, analizą, a w razie potrzeby negocjowaniem zapisów wszelkich umów zawieranych w imieniu instytucji, którą reprezentuje. Dokłada wszelkiej staranności, by były one zgodne z obowiązującymi przepisami prawa oraz procedurami zewnętrznymi, a także korzystne pod względem ekonomicznym i ...
Praca Specjalista ds. Umów / Kontraktów