Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. kontrolingu

JT S.A.

Warszawa

41 dni temu

Ogłoszenie numer: 2388206, z dnia 2019-04-11

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • znaczący udział w procesie kontroli budżetowej
  • współpraca/nadzór nad alokacją kosztów w systemach finansowych
  • ścisła współpraca z obszarami księgowości i skarbu
  • doskonalenie narzędzi kontrolingowych i systemów finansowych
  • wsparcie optymalizacji procesów w obszarze finansów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne
  • doświadczenie minimum 3 lata w kontrolingu
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • dokładność, cierpliwość, skrupulatność i terminowość  w realizacji działań
  • otwartość na zdobywanie nowych umiejętności i naukę

Oferujemy

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie i pewnego pracodawcę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Controllingu

Specjalista ds. Controllingu to osoba, która uczestniczy w przygotowaniu budżetu i kontroluje jego realizację. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego, forecastu lub planu wieloletniego, monitorowanie wykonania budżetu, sporządzanie analiz ekonomicznych, ocenianie sytuacji finansowej, współpracuje z innymi działami w zakresie analiz ...
Specjalista ds. Controllingu Praca Specjalista ds. Controllingu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (746)
Wałbrzych (71)
Legnica (109)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (250)
Toruń (149)
Lubelskie:
Lublin (257)
Chełm (54)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (912)
Tarnów (100)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2313)
Radom (175)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (239)
Nysa (76)