Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Specjalista ds. kontrolingu
PRK7 Nieruchomości Sp. z o.o.
Warszawa
specjalista junior / mid / senior
umowa o pracę
32 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Sporządzenie raportów miesięcznych.
  • Sporządzanie budżetu i prognoz spółki.
  • Analiza odchyleń.
  • Bieżąca współpraca z dyrektorami kontraktów i Zarządem spółki.
  • Sporządzanie portfela zamówień i raportów z wykonania kontraktów zgodnie z MSSF 15.
  • Sporządzanie pakietów kwartalnych zgodnie z MSSF.
  • Bieżący kontakt oraz raportowanie do Jednostki dominującej.
  • Komunikacja ze spółkami z Grupy kapitałowej w celu otrzymania niezbędnych danych do potwierdzenia transakcji powiązanych.
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie (preferowanie kierunki: finanse, rachunkowość).
  • Bardzo dobra znajomości finansów firmy.
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w dziale analiz finansowych, preferowane w branży budowlanej.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel.
  • Samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia, współpracy w zespole oraz terminowość.
Oferta:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z rynkowymi standardami.
  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny, karta Multisport.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, kursy).

Poznaj

Trakcja S.A.

Dlaczego warto?

Trakcja S.A. jest jedną z największych spółek działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego oraz energetyki w Polsce, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2008 roku. Rocznie realizuje ponad 100 kontraktów budując linie kolejowe, tramwajowe, drogi, mosty, obiekty inżynieryjne oraz sieci elektroenergetyczne.

Nasza Spółka to ludzie, którzy tworzą przyjazne warunki pracy, pozytywną atmosferę i realne możliwości rozwoju. Firma zatrudnia inżynierów budownictwa ze wszystkich specjalności inżynieryjnych i konstrukcyjno-budowlanych, realizując wiele skomplikowanych i zróżnicowanych technicznie projektów. Jako pracodawca oczekujemy rzetelności i gotowości do podejmowania wyzwań oraz otwartości na wymianę wiedzy.

Proces rekrutacji

Krok Zapoznamy się z Twoim CV
Krok Zadzwonimy
Krok Spotkamy się
Krok Damy znać, jak Ci poszło
Krok Witamy na pokładzie!