Specjalista ds. Korporacyjnych i Umów
LS Technics
Pyrzowice
3 dni temu

LS Technics Sp. z o.o. Jesteśmy firmą zapewniającą obsługę techniczną samolotów linii lotniczych. Nasi klienci to ponad 50 linii lotniczych z całego świata. Jesteśmy obecni w portach lotniczych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Lublinie oraz Wrocławiu. Zatrudniamy ponad 300 wykwalifikowanych pracowników, którzy w ciągu roku obsługują blisko 30 tys. lotów i dbają o bezpieczeństwo i komfort prawie 2,5 miliona pasażerów.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Pyrzowice
Zakres obowiązków:
  • Redagowanie korespondencji i oficjalnych pism Zarządu;
  • Przygotowywanie wzorów upoważnień i pełnomocnictw;
  • Przygotowywanie regulaminów, polityk, procedur i instrukcji na potrzeby zarządzania procesami administracyjnymi i korporacyjnymi w Spółce;
  • Przygotowywanie materiałów i dokumentów na posiedzenia Zarządu, Rady Nadzorczej i Zgromadzeń Wspólników we współpracy z odpowiednimi merytorycznie komórkami organizacyjnymi Spółki;
  • Obsługa protokolarna posiedzeń Rady Nadzorczej (prowadzenie księgi protokołów);
  • Obsługa protokolarna posiedzeń Zarządu (prowadzenie księgi protokołów);
  • Weryfikacja poprawności dokumentacji tworzonej w procesach zakupowych i jej zgodności z obowiązującymi procedurami;
  • Koordynacja procesu uzgodnień z właściwymi komórkami treści umów kosztowych;
  • Współpraca z właściwymi dla danej sprawy komórkami organizacyjnymi Spółki oraz organami administracji rządowej i samorządowej, jak również innymi podmiotami zewnętrznymi;
  • Współpraca z kancelariami prawnymi i notarialnymi;
  • Planowanie i realizacja działań promujących pozytywny wizerunek Spółki.
Oferujemy:
  • Niezbędne szkolenia i certyfikaty;
  • Umowę o pracę na pełny etat;
  • Stabilność zatrudnienia;
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Wynagrodzenie według wewnętrznej siatki płac;
  • Możliwość dalszego rozwoju w branży lotniczej.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Niekaralność (warunek konieczny);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Minimalne wykształcenie – wyższe;
  • Dobra znajomość obsługi komputera (w tym MS Office: Word, Excel);
  • Umiejętności organizacji pracy własnej.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji a pomocą przycisku aplikacyjnego.

Termin nadsyłania aplikacji upływa dnia: 11.06.2021 r.

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez spółkę LS Technics Sp. z o.o. w siedzibą w Warszawie ul. J. Gordona Bennetta 2b, 02-159 Warszawa, moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Poznaj

LS Technics Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą zapewniającą obsługę naziemną oraz techniczną linii lotniczych. Zajmujemy się kompleksową obsługą pasażerów, bagażu,
samolotów oraz cargo. Nasi klienci to ponad 50 linii lotniczych z całego świata. Jesteśmy obecni w portach lotniczych w Katowicach, Krakowie,
Warszawie, Gdańsku, Poznaniu oraz Wrocławiu. Zatrudniamy ponad 300 wykwalifikowanych pracowników, którzy w ciągu roku obsługują blisko 30 tys. lotów i dbają o bezpieczeństwo i komfort ponad 2,5 miliona pasażerów.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko: