Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. kosztorysowania i przygotowania ofert

INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.

Rzeszów

100 dni temu

Ogłoszenie numer: 1984821, z dnia 2018-06-13

Firma INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. powstała w roku 1989. Od momentu powstania następuje stały i systematyczny rozwój przedsiębiorstwa czego dowodem są coraz bardziej ambitne i złożone projekty budowlane. Realizujemy inwestycje na terenie całego kraju. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników z wieloletnim doświadczeniem, nasze budowy spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i są wyposażone w nowoczesny sprzęt budowlany.

Obecnie poszukujemy osób chętnych na stanowisko:

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

  • Zapoznanie się z SIWZ oraz innymi dokumentami formalnymi przekazanymi przez Inwestora/Zamawiającego (budownictwo wielorodzinne),
  • Zapoznanie się z projektem technicznym, analiza jego kompletności i poprawności zastosowanych w nim rozwiązań, w przypadku ich niejasności kontakt z Inwestorem/zamawiającym,
  • Wykonywanie przedmiarów prac zgodnie z obowiązującymi zasadami i wpisywanie ich do programów kosztorysowych,
  • Rozsyłanie zapytań do usługodawców i dostawców materiałów,
  • Sprawdzenie przedmiarów powykonawczych prac wykonanych przez pracowników budowy,
  • Sporządzanie wycen na wykonanie robót dodatkowych lub zamiennych pojawiających się w trakcie realizacji budowy,
  • Wykonanie i kompletowanie dokumentów wymaganych przez Inwestora/Zamawiającego do złożenia oferty,
  • Sporządzanie kompletnych ofert w zakresie Generalnego Wykonawstwa dla zapytań ofertowych opracowywanych przez spółkę.

Wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie średnie techniczne budowlane,
  • Znajomość rynku budowlanego,
  • Znajomość materiałów budowlanych,
  • Bardzo dobra komunikatywność,
  • Dokładność i sumienność,
  • Asertywność,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pakiety pracownicze,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Poznaj

Instalbud - Rzeszów Sp. z o.o.

Firma INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. powstała w roku 1989. Od momentu powstania następuje stały i systematyczny rozwój przedsiębiorstwa czego dowodem są coraz bardziej ambitne i złożone projekty budowlane. Realizujemy inwestycje na terenie całego kraju. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Nasze budowy spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i są wyposażone w nowoczesny sprzęt budowlany.

Poznaj stanowisko: Kosztorysant

Kosztorysant to osoba, która wykonuje prace związane ze sporządzaniem kosztorysów budowlanych. Stosunkowo niedawno zawód kosztorysanta budowlanego został umieszczony w klasyfikacji zawodów i specjalności - uzyskał symbol 311201. Symbol ten odnosi zawód do czwartego poziomu wykształcenia, to znaczy uzyskiwanego w szkole policealnej lub w technikum. Do głównych obowiązków pracownika tego ...
Kosztorysant Praca Kosztorysant