Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. kosztorysowania

KRAKBAU S.A.

Kraków

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 2615349, z dnia 2019-08-19

Krakbau Spółka Akcyjna zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • opracowywanie przedmiarów robót,
  • sporządzanie kosztorysów i ofert,
  • analiza dokumentacji projektowej,
  • sporządzanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców.

Termin rozpoczęcia prac: lipiec 2019

Wymagania

  • biegła znajomość rysunku technicznego (budowlanego),
  • umiejętność opracowywania przedmiarów robót z projektu,
  • znajomość KNR i umiejętność opracowywania na ich podstawie ofert,
  • umiejętność opracowywania wycen indywidualnych,
  • znajomość programów AutoCAD, Zuzia, Excel, Word
  • wykształcenie min. średnie techniczne ( budownictwo),
  • znajomość specyfiki procesu budowlanego,
  • doświadczenie w kosztorysowaniu i przy realizacji procesów budowlanych.

Oferujemy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju,
  • zdobycie nowych doświadczeń.

Prześlij swoje CV za pomocą przycisku pod ogłoszeniem APLIKUJ TERAZ

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV należy zawrzeć poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, przez KRAKBAU S.A. z siedzibą w 30-145 Kraków, przy ul. Hamernia 50, w celach rekrutacyjnych.”

Informujemy wszystkich kandydatów, że administratorem danych jest KRAKBAU S.A. z siedzibą w 30-145 Kraków, przy ul. Hamernia 50. Dane osobowe gromadzone przy pomocy dokumentów aplikacyjnych przetwarzane będą w celach związanych z uczestnictwem w procesach rekrutacyjnych. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Poznaj

Krakbau Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie ul. Hamernia 50 jest następcą prawnym Przedsiębiorstwa
Handlowo- Produkcyjnego „Krakbau” Sp. z o.o. założonego w marcu 1990 roku. Krakbau S.A. od 1990 roku prowadziła i prowadzi działalność budowlaną na terenie Polski, Danii, Hiszpanii, Włoch, Szwecji, Francji i Niemiec. W 1992 roku utworzono w Niemczech we Frankfurcie nad Menem oddział Krakbau S.A.,
a w 2009 roku utworzono oddział spółki we Francji w Tuluzie.

Poznaj stanowisko: Kosztorysant

Kosztorysant to osoba, która wykonuje prace związane ze sporządzaniem kosztorysów budowlanych. Stosunkowo niedawno zawód kosztorysanta budowlanego został umieszczony w klasyfikacji zawodów i specjalności - uzyskał symbol 311201. Symbol ten odnosi zawód do czwartego poziomu wykształcenia, to znaczy uzyskiwanego w szkole policealnej lub w technikum. Do głównych obowiązków pracownika tego ...
Kosztorysant Praca Kosztorysant

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest KRAKBAU S.A..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (632)
Wałbrzych (60)
Legnica (108)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (224)
Toruń (140)
Lubelskie:
Lublin (235)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (792)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (1947)
Radom (176)
Płock (61)
Opolskie:
Opole (233)
Nysa (58)