Specjalista ds. logistyki

SCHODY-CHUDZINSKI PIOTR CHUDZINSKI

Białystok

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 3500770, z dnia 2020-07-31

Firma Schody-Chudziński producent schodów z Choroszczy poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • planowanie montaży schodów oraz napraw serwisowych – ustalanie terminów, nadzór nad dokumentacją, kontrola wysyłek/dostaw materiałów
  • rezerwowanie noclegów
  • obsługa brygad montujących schody
  • utrzymywanie relacji z klientami zewnętrznymi - obsługa klientów i udzielanie informacji o usługach firmy (telefoniczna, mailowa)
  • realizacja bieżących zadań zleconych przez przełożonych

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie lub wyższe
  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Microsoft office
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych, zdolność szybkiego uczenia się
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji, skrupulatność i systematyczność
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dofinansowanie karty MultiSport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z LM za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Firma Schody-Chudziński producent schodów drewnianych w Choroszczy poszukuje pracowników na stanowisko:

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Logistyki
Specjalista ds. Logistyki to osoba odpowiedzialna za organizację, planowanie i kontrolę pracy: działu w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych lub w firmie logistycznej. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapewnienie bezbłędnych działań wszystkich funkcji logistycznych w firmie, koordynowanie pracy magazynu i zaopatrzenia, odpowiedzialność za działania firmy w zakresie importu lub eksportu ...
Praca Specjalista ds. Logistyki