Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. magazynu i zakupów

VIGO-ORTHO POLSKA SP. Z O.O.

Łódź

40 dni temu

Ogłoszenie numer: 2657914, z dnia 2019-09-13

V!GO to międzynarodowa firma medyczna zajmująca się projektowaniem i wykonywaniem indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego (protezy kończyn górnych i dolnych, ortezy, gorsety, kaski korekcyjne). Środowisko medyczne oraz Pacjenci każdego dnia korzystają z proponowanych przez nas rozwiązań, doceniając zaangażowanie i pasję oraz wykorzystanie nowoczesnej technologii w rozwiązywaniu problemów niepełnosprawności. Wyróżnia nas nie tylko wiedza i wieloletnie doświadczenie, ale przede wszystkim Zespół zdolnych i ambitnych fachowców.

Specjalista ds. magazynu i zakupów

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

 

Opis stanowiska

Do Twoich zadań będzie należeć:

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej;
  • nadzór nad magazynem i monitorowanie stanów magazynowych;
  • koordynacja logistyki pomiędzy centralą firmy a oddziałami;
  • realizacja zamówień u dostawców oraz kontrola terminowości i prawidłowości zamówień;
  • kontakty z dostawcami;
  • realizacja zakupów na potrzeby bieżącego funkcjonowania firmy;

Wymagania

Najlepszy kandydat to osoba, która ma doświadczenie na podobnym stanowisku, zna zasady gospodarki i dokumentacji magazynowej. Ponadto komunikuje się w języku angielskim i sprawnie posługuje się pakietem MS Office (głównie Excel). Z chęcią powitamy w naszym zespole osobę prezentującą wysokie zdolności organizacyjne i samodzielność w działaniu, potrafiącą pracować zespołowo i która nie boi się przejmować odpowiedzialności za swoją pracę. W naszym zespole cenimy sumienność, uczciwość i zaangażowanie.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie dynamicznie rozwijającej się;
  • pracę w dobrej atmosferze
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i pakiet socjalny, prywatna opieka medyczna;
  • praca na jedną zmianę, wolne weekendy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

VIGO-Ortho Polska sp. z o.o.

V!GO to międzynarodowa firma medyczna zajmująca się projektowaniem i wykonywaniem indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego (protezy kończyn górnych i dolnych, ortezy, gorsety, kaski korekcyjne). Środowisko medyczne oraz Pacjenci każdego dnia korzystają z proponowanych przez nas rozwiązań, doceniając zaangażowanie i pasję oraz wykorzystanie nowoczesnej technologii w rozwiązywaniu problemów niepełnosprawności. Wyróżnia nas nie tylko wiedza i wieloletnie doświadczenie, ale przede wszystkim Zespół zdolnych i ambitnych fachowców. Film o nas (skopiuj link): https://www.youtube.com/watch?v=J3Uzo1EDuPo&t=298s