Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży Usług Serwisowych

ABB Sp. z o.o.

Kraków

243 dni temu

W związku z rozwojem naszej organizacji poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu i Sprzedaży Usług Serwisowych w ofercie ABB.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację strategii rynkowej oraz sprzedaż i marketing cyfrowych usług i produktów z portfolio ABB Ability.

Miejsce:
Kraków

Numer Referencyjny:
PL61146359_E1

Zadania:
  • Wdrażanie na rynku polskim globalnej strategii firmy ABB opracowanej dla portfolio cyfrowego ABB Ability;
  • Sprzedaż produktów i usług z cyfrowej oferty firmy ABB klientom różnych branż i sektorów;
  • Inicjowanie, koordynowanie oraz pomoc w opracowywaniu planów sprzedażowych dla oferty cyfrowej firmy ABB na rynku polskim;
  • Inicjowanie i koordynowanie opracowania analiz rynkowych w celu określenia najkorzystniejszych dla firmy ABB obszarów działania;
  • Identyfikacja kluczowych klientów oraz opracowanie planów sprzedażowych w odniesieniu do potencjału rynku i oferty firmy ABB w zakresie produktów i systemów;
  • Opracowywanie i koordynowanie planów marketingowych we współpracy z innymi działami sprzedaży ABB;
  • Udział w przygotowaniu i prowadzeniu konferencji oraz akcji marketingowych promujących kompletna ofertę firmy ABB;
  • Intensywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych z obecnymi kontrahentami na terenie Polski, w szczególności w zakresie umów serwisowych.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: automatyka i robotyka, informatyka, budowa maszyn, elektronika, elektrotechnika);
  • Dobra znajomość współczesnych technologii Internetowych, przetwarzania danych, kierunków ich rozwoju;
  • Doświadczenie w sprzedaży usług z zakresu automatyki, informatyki, elektroniki, elektrotechniki, robotyki będzie dodatkowych atutem;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodna komunikacje w międzynarodowym środowisku;
  • Łatwość w uczeniu się i poznawaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań technicznych;
  • Umiejętność budowania dobrych relacji biznesowych;
  • Prawo jazdy kat B;
  • Gotowość do częstych podróży służbowych;
  • Umiejętność planowania i myślenia strategicznego;
  • Zdolności organizacyjne.

Oferujemy:
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Informacje dodatkowe:
Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

ABB (www.abb.com) jest liderem w technologiach dla energetyki i automatyki, które pozwalają klientom przemysłowym oraz zakładom użyteczności publicznej zwiększyć swoją efektywność przy minimalizowaniu oddziaływania na środowisko. Grupa ABB zatrudnia 136 000 pracowników w ponad 100 krajach świata.

Our business.
Your legacy.
Poznaj Profil Pracodawcy

Poznaj

Dlaczego warto?

ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w dziedzinie cyfryzacji przemysłu. Każdego dnia pracownicy ABB na całym świecie pracują nad rozwiązaniem największych problemów współczesnych czasów, takich jak dostarczanie ekologicznej energii, zwiększanie wydajności i wprowadzanie strategii zrównoważonego rozwoju.

Poznaj stanowisko: Specjalista do spraw Marketingu Handlowego (Trade Marketing Specialist)

Trade Marketing Specialist, tłumaczony po prostu jako Specjalista do spraw marketingu handlowego, jest osobą odpowiedzialną za nadzorowanie i koordynowanie całokształtu procesów marketingowych, mających na celu bezpośrednie wsparcie działu sprzedaży firmy lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku planuje i organizuje kampanie promocyjne na danym obszarze, ustala ich harmonogram, wdraża materiały promocyjne i ...
Specjalista do spraw Marketingu Handlowego (Trade Marketing Specialist) Praca Specjalista do spraw Marketingu Handlowego (Trade Marketing Specialist)

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (697)
Wałbrzych (45)
Legnica (64)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (159)
Toruń (77)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (15)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (900)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1854)
Radom (59)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (121)
Nysa (19)