Specjalista ds. Marketingu internetowego i Social Media

FOLSYSTEMS SP Z O O

Kraków

11 dni temu

Ogłoszenie numer: 3500156, z dnia 2020-07-24

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Marketing firmy w Social Mediach (Facebook, Youtube, Instagram)
  • Tworzenie strategii marketingowej
  • Zarządzanie budżetami reklamowymi
  • Facebook Ads, Google Adwords
  • Monitorowanie, analizowanie i raportowanie wyników
  • Tworzenie materiałów reklamowych

Wymagania

  • Umiejętność prowadzenia kanałów w social media
  • Umiejętność pisania i redagowania krótkich tekstów
  • Znajomość trendów obecnych w reklamie i social mediach
  • Samodzielności

Oferujemy

  • Pracę zdalną, możesz świadczyć swoje usługi z dowolnego miejsca
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wyników
  • Nienormowany czas pracy
  • Duża swoboda w działaniu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Specjalista ds. Social Media prowadzi wszelkie działania, które wpływają na obecność i prestiż obsługiwanych marek w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Youtube, Pinterest, Instagram, itp.). Zajmuje się redagowaniem wpisów, organizacją konkursów, budowaniem interakcji z innymi użytkownikami oraz późniejszym moderowaniem dyskusji i odpowiadaniem na pytania. Do ich obowiązków należy także ...
Praca Specjalista ds. Social Media