Specjalista ds. Marketingu
Zakłady Przemysłu Cukierniczego SKAWA S.A.
Wadowice
46 dni temu

Ogłoszenie numer: 4554730, z dnia 2021-05-07

Zakłady Przemysłu Cukierniczego Skawa S.A w Wadowicach.

Informacje na stronie www.skawa.com.pl

Miejsce pracy: małopolskie / Wadowice

Opis stanowiska

  • Współtworzenie strategii marketingowych i wizerunkowych firmy.
  • Tworzenie mechanizmów promocji oraz analiza ich efektywności.
  • Tworzenie nowych opakowań oraz materiałów reklamowych wspomagających ekspozycję produktów oraz komunikację w miejscu sprzedaży.
  • Monitoring rynku pod kątem potrzeb klientów i działań konkurencji.
  • Współpraca z innymi działami firmy.
  • Wdrażanie działań trade marketingowych dla funkcjonujących na rynku kanałów dystrybucji i sprzedaży.
  • Proponowanie i prowadzenie działań zwiększających rozpoznawalność marki.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w zawodzie.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość specyfiki branży marketingowej w sektorze FMCG.
  • Znajomość zasad funkcjonowania i działań promocyjnych w social mediach.
  • Dobra organizacja pracy oraz łatwość komunikowania się i współpracy w zespole.

Oferujemy

  • Umowa o pracę.
  • Interesujące zadania.
  • Możliwość samoreazliacji.
  • Praca w przyjaznej atmosferze.

Poznaj

Zakłady Przemysłu Cukierniczego Skawa S.A w Wadowicach. Informacje na stronie www.skawa.com.pl W związku z planowanym dalszym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy Przedstawicieli Handlowych i Kierowników Regionalnych.