Specjalista ds. mechanicznych

FOSFAN S.A.

Szczecin

26 dni temu

Ogłoszenie numer: 3347678, z dnia 2020-06-14

Znany i ceniony producent nawozów rolniczych i ogrodniczych poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • nadzór nad maszynami i liniami produkcyjnymi;
  • planowanie przeglądów i konserwacji;
  • prowadzenie dokumentacji technicznej;
  • koordynacja bieżących napraw i konserwacji urządzeń i instalacji;
  • praca z możliwością rozwoju zawodowego i awansu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe o profilu mechanicznym;
  • tworzenie i czytanie rysunków technicznych w zakresie mechanicznym;
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów mechanicznych;
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m.;
  • doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego dzięki szkoleniom
  • atrakcyjny pakiet socjalny

Poznaj

IN AUDITO Media, Recruiting & Service GmbH