Specjalista ds. nieruchomości

Notus Finanse S.A.

Kraków

3 dni temu

Czołowy lider na rynku pośrednictwa finansowego, firma NOTUS Finanse S.A., w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • Kompleksowa obsługa transakcji nieruchomościowych dla Klientów przekazanych od Ekspertów Finansowych,
  • Aktywne pozyskiwanie ofert nieruchomości
  • Przygotowywanie ofert oraz prezentacja nieruchomości
  • Utrzymywanie profesjonalnej relacji z klientem
  • Budowanie dobrego wizerunku firmy
Wymagania:
  • Doświadczenie w branży nieruchomości,
  • Znajomości zagadnień i problematyki obrotu nieruchomościami,
  • Znajomość i zainteresowanie branżą nieruchomości
  • Samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej
  • Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów i umiejętności budowania relacji z klientem
Oferujemy:
  • Dostęp do Klientów poszukujących nieruchomości,
  • Wysokie  wynagrodzenie prowizyjne,
  • Niezbędne narzędzia do pracy: komputer, telefon służbowy,
  • Dostęp do portali oferujących nieruchomości na rynku pierwotnym,
  • Świetną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym i doświadczonym zespole,
  • Duże możliwości rozwoju osobistego,
  • Biuro w bardzo dobrej lokalizacji.

Świat finansów, nieruchomości i ubezpieczeń czeka właśnie na Ciebie!

Kliknięcie w przycisk "Aplikuj" oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych
dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez NOTUS Finanse S.A.
zgodnie z postanowieniami ustawy 1 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj.Dz.U. z
2002r. nr.101, poz. 926 ze zm.).

Poznaj

NOTUS Finanse S.A.

NOTUS Finanse należy do wielkiej trójki firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Powstał w marcu 2004 roku z inicjatywy pięciu osób fizycznych, jako niezależny pośrednik produktów hipotecznych. Klienci NOTUS Finanse mają do dyspozycji pełną gamę produktów finansowych: kredyty hipoteczne, produkty inwestycyjne, plany oszczędnościowe, produkty ubezpieczeniowe. Posiadamy kilkadziesiąt oddziałów na terenie całego kraju. Zespół ekspertów finansowych liczy ponad 800 osób.

Poznaj stanowisko: Doradca ds. Nieruchomości
Doradca ds. Nieruchomości to osoba, która prowadzi analizy rynku nieruchomości oraz doradza klientowi w zakresie tego rynku, a także przewiduje efektywność inwestowania w nieruchomości i ich rozwój oraz określa wartość nieruchomości. Toteż do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: profesjonalna obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami, umawianie spotkań, oferowanie i prezentacja ...
Praca Doradca ds. Nieruchomości