Specjalista ds. obsługi klienta i rozliczeń

JUCHA BETON Sp. z o.o. Sp. K.

Wrocław

66 dni temu

Prywatna firma działająca w branży produkcyjnej, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta
i rozliczeń
Miejsce pracy: Wrocław
Główne obowiązki:
  • obsługa klienta – wycena, podpisywanie zamówień, odbieranie telefonów,
  • rozliczanie sprzedaży
  • prowadzenie obsługi administracyjnej biura,
  • prowadzenie kasy,
  • zarządzanie korespondencją oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • dodatkowe prace, zlecane przez przełożonego w ramach zajmowanego stanowiska.
Wymagania:
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność
  • Chęć nauki i rozwijania nowych kompetencji
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie i inicjatywa
  • Znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
  • Znajomość systemu Enova mile widziana
Firma oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Poznaj

Spółka JUCHA BETON Sp. z o.o. Sp. K. to lider oraz jeden z największych producentów betonu towarowego na terenie całego regionu wrocławskiego i w jego okolicach. Od początku działalności, czyli od roku 1991 celem firmy jest najwyższa jakość produktów oraz zadowolenie klienta co ma swój wyraz w zrealizowaniu dostaw betonu na najważniejsze inwestycje dla naszego regionu.

Korzystne położenie względem siedziby głównej we Wrocławiu naszych pozostałych pięciu oddziałów w Trzebnicy, Stanowicach k/Oławy, Strzelcach k/Oleśnicy, Głosce k/Miękini oraz nowo otwartego oddziału w Kępnie, woj. wielkopolskie, zapewnia nam bardzo duże możliwości logistyczne a łączna wydajność wszystkich naszych węzłów to aż 270 m³/godz. gotowego betonu.

O jakość naszych wyrobów dba Zakładowe Laboratorium JUCHA BETON oraz certyfikowany system zarządzania jakością ISO 14001 oraz ISO 9001.