Specjalista ds. obsługi klienta ze znajomością języka holenderskiego

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Katowice

8 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Specjalista ds. obsługi klienta ze znajomością języka holenderskiego
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 7-16-55504

Naszym Klientem jest jedna z największych na rynku firm świadczących specjalistyczne usługi z obszaru IT. W związku z rozwojem struktur, poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalisty ds. obsługi klienta holenderskojęzycznego

 

Będziesz odpowiedzialny za:
  • obsługę klientów zewnętrznych drogą telefoniczną lub mailową,
  • rozwiązywanie prostych problemów IT wynikających z codziennego użytkowania sprzętu komputerowego (nie wymagamy od Ciebie doświadczenia technicznego).
Wymagania:

Twoim największym atutem będzie znajomość języków obcych. Jeśli bardzo dobrze znasz język holenderski oraz komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim to zapraszam do rozmów z nami.

 

Informacje dodatkowe:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • bogaty pakiet szkoleń (szkolenia wstępne, techniczne, rozwijające kompetencje miękkie),
  • możliwość rozwoju zawodowego (precyzyjna ścieżka kariery),
  • możliwość pracy z największymi światowymi markami.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Grafton Recruitment Sp. z o.o.