Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. obsługi Klienta

Control + Rework Service Polska Sp. z o.o.

Gliwice

4 dni temu

CRS Polska Sp. z o.o. to nowatorska firma, która jakość stawia zawsze na pierwszym miejscu. Od kilkudziesięciu lat z powodzeniem świadczymy usługi w zakresie kontroli jakości części w branży motoryzacyjnej na arenie międzynarodowej.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gliwice
Zadania:
  • prace biurowe polegające na kontakcie z klientem (wysyłanie maili / kontakt telefoniczny)
  • koordynowanie i prowadzenie zleceń
  • sporządzanie i wysyłka raportów
  • kontakt z oddziałami firmy, klientami i dostawcami (również zagranicznymi)
  • sporządzanie i redagowanie ofert
  • aktywna współpraca ze wszystkimi działami Grupy
Kogo szukamy
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (warunek konieczny)
  • znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • zaangażowanie i chęci do pracy
  • kreatywność i otwartość
  • motywacja do pracy samodzielnej
  • dobra znajomość pakietu Office (Excel, Word)
Korzyści
  • umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • szkolenia wdrażające
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilną pracę w młodym zespole
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie
  • pracę od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...
Specjalista ds. Obsługi Klienta Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta

Aplikujesz na ogłoszenie