Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. obsługi pracowników i biura

Bergman Engineering Sp. z o.o.

Wrocław

13 dni temu

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Jesteśmy na rynku od ponad 6 lat i ciągle się rozwijamy. Pracujemy w niedużym (kilkunastoosobowym), ale bardzo zgranym zespole. Nasza firma specjalizuje się przede wszystkim w obszarze rekrutacji technicznych, stricte inżynieryjnych. Dodatkowo w naszej ofercie mamy także wynajem inżynierów na kontrakty. W związku z rozwojem biura we Wrocławiu poszukujemy otwartej i przedsiębiorczej osoby, która wesprze nas w realizacji codziennych zadań na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: BIURO/03/WR
Zadania:
  • Rozwój i opieka nad pracownikami pracującymi poza siedzibą firmy u klientów
  • Utrzymywanie stałych relacji z pracownikami i rozwiązywanie bieżących problemów
  • Współpraca z biurem kadrowym i udział w przygotowywaniu dokumentacji pracowniczej
  • Współpraca z działem marketingu, przygotowywanie materiałów informacyjnych dla pracowników
  • Dbanie o sprawny obieg dokumentów i korespondencji firmowej
  • Wsparcie w organizacji spotkań i wydarzeń firmowych
  • Tworzenie raportów i prezentacji na potrzeby zarządu
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach administracyjnych, kadrowych i/lub związanych z obsługą pracowników
  • Co najmniej podstawowa wiedza z zakresu kadr
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność organizowania pracy własnej
  • Orientacja na szczegół
  • Komunikatywność oraz wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań i własnych pomysłów
  • Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy
  • Imprezy integracyjne
Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Poznaj

BERGMAN HR posiada ugruntowaną tradycję i doświadczenie w rekrutacji specjalistów. Angażujemy się również w zarządzaniu projektami technologicznymi, pomagamy upraszczać niezbędne operacje, biorąc odpowiedzialność za wyselekcjonowane aspekty projektu rozwoju technicznego. Prowadzimy projekty inżynieryjne, budujemy i zarzadzamy centra R&D dla naszych klientow, prowadzimy specjalistyczne rekrutacje.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Personalnych

Specjalista ds. Personalnych to osoba odpowiedzialna za realizację polityki i strategii personalnej firmy. Do zadań pracownika na tym stanowisku należy, m.in.: prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, koordynacja i realizacja działań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych oraz gromadzenie i właściwe przechowywanie informacji pracowników w aktach osobowych, obsługa procesów związanych z zatrudnianiem oraz ...
Specjalista ds. Personalnych Praca Specjalista ds. Personalnych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (805)
Wałbrzych (57)
Legnica (99)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (248)
Toruń (146)
Lubelskie:
Lublin (252)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (948)
Tarnów (65)
Nowy Sącz (65)
Mazowieckie:
Warszawa (2253)
Radom (170)
Płock (103)
Opolskie:
Opole (247)
Nysa (91)