Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Inspektor ochrony danych osobowych Warszawa
Specjalista ds. ochrony danych osobowych z j. angielskim

Elavon
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca hybrydowa
289 dni temu

Elavon oferuje jedne z najbardziej bezpiecznych i kompleksowych usług procesowania płatności bezgotówkowych. Jesteśmy międzynarodową instytucją finansową o globalnym zasięgu, w całości należącą do amerykańskiego US Banku.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, zwiększamy zatrudnienie!

Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • Zapewnianie terminowego doradztwa i wskazówek dla kluczowych interesariuszy, w tym doradztwo w zakresie Ochrony Danych, Rejestrów Czynności Przetwarzania (RODO)
  • Pomoc w zapewnieniu, że unijne ramy ochrony danych i prywatności organizacji są przestrzegane
  • Pomoc w rozwoju i utrzymaniu polityk, standardów, procesów i wytycznych
  • Nadzorowanie ocen ryzyka prywatności w ramach zarządzania ryzykiem
  • Pomoc w promowaniu solidnej kultury ochrony danych poprzez pomoc w projektowaniu i wdrażaniu planów szkoleniowych i świadomościowych
  • Współpraca z liniami biznesowymi w celu monitorowania wymogów zgodności
  • Zapewnienie, że linie biznesowe zarządzają naruszeniami danych osobowych zgodnie z wymogami regulacyjnymi i terminami
Nasze wymagania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w obszarze ochrony danych i prywatności, najlepiej w usługach płatniczych i/lub finansowych
  • Doświadczenie we wdrażaniu polityk, standardów i procesów ochrony danych
  • Samodzielność wraz z silnymi umiejętnościami interpersonalnymi, pisemnymi i werbalnymi
  • Umiejętność przekazywania norm prawnych w sposób przystępny
Oferujemy:
  • Stanowisko w pełnym wymiarze czasu pracy, umowa o pracę
  • Hybrydowy model pracy
  • Doskonały pakiet obejmujący kompleksową opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport
  • Możliwość polecania znajomych w Programie Poleceń i zbierania nagród
  • Wysoki profesjonalizm, wielokulturowe środowisko i wysokie standardy pracy
  • Jasno określona ścieżka kariery, szeroki zakres szkoleń - szkolenia online dostępne również w domu, szkolenia w sali wykładowej, dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Praca w dynamicznym zespole o wspierającej kulturze inkluzywnej i silnych wartościach
  • Interakcje z Klientami i Współpracownikami na całym świecie
  • Będziesz pracować w inspirującej atmosferze. Pracujemy razem i świętujemy razem - każdy znajdzie coś dla siebie
  • Biuro w dogodnej lokalizacji w Warszawie