Specjalista ds. ochrony danych osobowych

E100 International Trade sp. z o.o

Warszawa

3 dni temu

E100 jest międzynarodową firmą z branży kart paliwowych i usług dla transportu.

Karta paliwowa E100 to nasz główny produkt a do niego oferujemy szereg usług dodatkowych dla transportu. Sieć akceptacji Naszej karty to już 16 500 lokalizacji w 32 krajach i w planach mamy jeszcze więcej!

W Polsce tworzymy zespół ponad 200 pracowników a w ramach grupy Nasza struktura to ponad 800 osób.

Pracujemy w międzynarodowym środowisku zaangażowanych specjalistów, którzy stawiają na rozwój firmy. Cały czas się uczymy i dążymy aby rozwijać obszary w których pracujemy.

Dołącz do Nas!

Aktualnie prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Udział w audytach ochrony danych osobowych pod kątem zgodności z RODO
  • Przygotowanie, aktualizacja i prowadzenie wewnętrznej dokumentacji z ochrony danych osobowych
  • Ocena i weryfikacja dokumentacji zewnętrznej w zakresie ochrony danych osobowych (umowy, porozumienia z dostawcami towarów/usług, z klientami oraz innymi podmiotami)
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla pracowników
  • Udzielanie opinii, porad, wyjaśnień i konsultacji (w tym także konsultacji ad hoc) w zakresie ochrony danych osobowych
  • Legalizacja transferów danych osobowych
Profil poszukiwanego kandydata:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze związanym z ochroną danych osobowych
  • Znajomość przepisów dotyczących ochrony danych osobowych (RODO)
  • Samodzielność w zakresie powierzonych zadań, dokładność i odpowiedzialność
  • Umiejętność działania pod presją czasu i prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego i/lub angielskiego
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o prace od początku współpracy
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport)
  • Możliwość udziału w rozwoju projektów lokalnych i międzynarodowych
  • Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości

Poznaj

E100 - firma europejska oferująca pełny wachlarz usług niezbędnych dla firm transportowych w krajach WNP i UE. Oferujemy nie tylko karty paliwowe, ale również szeroki pakiet usług. Wykorzystujemy zaawansowaną technologię i charakteryzujemy się indywidualnym podejściem dzięki czemu jesteśmy emitentem najlepszej karty paliwowej.

25 maja 2018 roku weszła w życie ustawa o ochronie danych osobowych, powszechnie nazywana RODO. Zgodnie z jej zapisami niektórzy administratorzy danych osobowych powinni powoływać Inspektora Ochrony Danych Osobowych (IOD). Takie stanowiska muszą powstać we wszystkich organach państwowych oraz podmiotach, które przetwarzają dane. Do zadań osoby zatrudnionej jako inspektor należą między innymi: informowanie o ...
Praca Inspektor ochrony danych osobowych