Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Odpraw Celnych

iHub Centrostal Łódź S.A.
Łódź, ul. Brukowa 24
specjalista (mid)
umowa o pracę
praca stacjonarna
16 dni temu

Ogłoszenie numer: 8913658, z dnia 2024-04-12

Miejsce pracy: Łódź, ul. Brukowa 24

Opis stanowiska

  • Przetwarzanie zleceń i dokumentacji celnej
  • Obsługa klientów
  • Tworzenie zgłoszeń celnych
  • Komunikacja z urzędami celnymi

Wymagania

  • Wiedza z prawa celnego
  • Znajomość HUZAR
  • Biegłość w Office i obsłudze PC
  • Angielski na dobrym poziomie
  • Precyzja i odpowiedzialność
  • Skrupulatność i zorientowanie na jakość
  • Dyspozycyjność (zmianowość)
  • Prawo jazdy B

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Bonusy za wyniki
  • Rozwój poprzez szkolenia
  • Dynamiczne zadania
  • Przyjazna atmosfera zespołu
  • Dodatki (Multi Sport, posiłki)
  • Równość w pracy

Poznaj

iHub/Centrostal to nowoczesna infrastruktura magazynowo-przeładunkowa zlokalizowana w centrum Polski, wyposażona w dwie własne bocznice kolejowe, magazyny celne terminal kontenerowy.

iHub/Centrostal świadczy kompleksowe usługi w zakresie magazynowania, przeładunków (w tym przeładunków multimodalnych, ciężkich, gabarytowych) spedycji krajowej i międzynarodowej oraz obsługi celnej.

iHub/Centrostal to rzetelny i odpowiedzialny partner oferujący zróżnicowane usługi logistyczne dostosowane do potrzeb klientów. Naszą strategią biznesową jest budowanie trwałych relacji biznesowych, korzystnych dla obu stron.