Specjalista ds. ofertowania robót budowlanych / Inżynier budowy

CONTROL PROCESS S.A.

Kraków

21 dni temu

CONTROL PROCESS S.A. to firma prywatna działająca na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją inwestycji w systemie "pod klucz" w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce.
Grupa kapitałowa CONTORL PROCESS S.A. skupia kilkanaście spółek o profilu inżynieryjno-budowlanym obsługującym sektory ROPA I GAZ, ENERGETYKA, OCHRONA ŚRODOWISKA, PRZEMYSŁ I INFRASTRUKTURA.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • prowadzenie rejestracji dokumentacji projektowej, jej analiza techniczna i zgłaszanie uwag do Kierownika Budowy
  • sporządzanie okresowego obmiaru wykonywanych prac przez brygady robocze
  • sporządzanie zestawień kosztów robocizny na poszczególne obiekty
  • sporządzanie dokumentów sprzedaży (faktury, rozliczenia finansowe itp.)
  • opracowywanie planu potrzeb materiałowych, sprzętowych, kadrowych i transportowych
  • opracowywanie wspólnie z Kierownikiem Budowy harmonogramu robót, dostaw materiałów i usług oraz sprzętu i personelu dla potrzeb budowy
  • sporządzanie wycen robót dodatkowych
  • współpraca z biurem projektów w ramach zadania
  • zbieranie i gromadzenie danych w zakresie nakładów pracy oraz norm zużycia materiałów
  • zbieranie i uaktualnianie cen materiałów oraz cen najmu sprzętu
  • uzgadnianie z kontrahentem szczegółowego zakresu prac i dostaw
  • analizowanie materiałów przetargowych i zbieranie materiałów niezbędnych do opracowania oferty
  • sporządzanie przedmiarów, kalkulacji, kosztorysów i wycen
  • sprawdzanie dostarczonych przez zamawiającego przedmiarów/ilości robót
  • kierowanie zapytań ofertowych do podwykonawców lub dostawców
  • uczestniczenie w negocjacjach kontraktowych w celu uzgodnienia ceny i rozwiązań techniczno-organizacyjnych
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne / wyższe
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość procesu inwestycyjnego, ofertowania
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat.B
  • język angielski w stopniu komunikatywnym
Oferujemy:
  • możliwa ścieżka kariery
  • narzędzia pracy
  • umowa o pracę
  • pracę w miłej atmosferze
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę".

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji.

Poznaj

Firma Control Process istnieje od 1991 roku. Od momentu założenia Firma stawia na jakość i profesjonalizm wykonywanych usług, czego potwierdzeniem są liczne nagrody, certyfikaty jak i referencje wystawione przez Klientów. W ślad za potrzebami rynku i rozwojem spółki powstawały nowe podmioty wchodzące w skład Grupy Control Process, która obecnie liczy kilkanaście spółek realizujących kompleksowo zadania w głównych sektorach przemysłu

Organizacja

Grupa Kapitałowa Control Process składa się ze spółek produkcyjno-usługowych.

W ramach Grupy Control Process wchodzą specjalistyczne spółki branżowe, które uzupełniają ofertę Control Process w zakresie kompleksowego wykonawstwa inwestycji przemysłowych

Sektory działalności

Grupa Kapitałowa Control Process z powodzeniem realizuje inwestycje m.in. w takich branżach jak:

- Ropa i Gaz

- Energetyka

- Ochrona Środowiska

- Chemia i Petrochemia

Obszary wsparcia

- projektowanie

- kompletacja i prefabrykacja

- wykonanie i montaż

- rozruch i serwis

 Nasze doświadczenie, sposób zarządzania oraz zespół fachowców dbających o jakość świadczonych usług pozwoliły na zrealizowanie szeregu inwestycji w takich obszarach jak:

- Pozostałe budownictwo przemysłowe

Aktualnie realizujemy szereg projektów związanych z naszą działalnością.

Z częścią z nich mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie internetowej www.controlprocess.pl

Poznaj stanowisko: Inżynier Budowy
Specjalista Inżynier budowy to osoba, która planuje i projektuje obiekty budowlane, opracowuje technologię budowy, kontroluje i nadzoruje kolejne etapy budowy, kieruje budową obiektów budowlanych oraz bada i udoskonala konstrukcje całych budynków, albo ich fragmentów. Ze względu na różnorodność obiektów budowlanych istnieje szereg specjalności w tym zawodzie, np.: budowa mostów, ...
Praca Inżynier Budowy