Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Personalnych

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Gdańsk

4 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: 6-12-52023

Dla naszego klienta, światowego lidera w branży budownictwa, poszukujemy kandydata na stanowisko: Specjalisty ds. personalnych

Zakres obowiązków:
  • administrowanie sprawami personalnymi
  • udział w realizacji projektów rozwojowych i badań wewnętrznych
  • współpraca z menadżerami przy tworzeniu planów zatrudnienia
  • udział w procesie komunikacji wewnętrznej firmy (zapewnienie obiegu dokumentów pracowniczych)
  • wsparcie w procesie adaptacji nowozatrudnionych pracowników
  • świadczenie wsparcia dla pracowników
  • wsparcie działu HR w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • weryfikacja list płacowych (współpraca z zewnętrzną firmą naliczającą płace)
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, mile widziane z obszaru Administracji lub ZZL
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w środowisku HR (mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku)
  • dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie, niezbędna do komunikacji wewnętrznej
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy
  • znajomość zasad naliczania płac
  • umiejętność prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych
  • doświadczenie w tworzeniu planów motywacyjnych i rozwojowych dla pracowników na różnych szczeblach
  • umiejętności interpersonalne i komunikatywność
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
Informacje dodatkowe:
  • możliwość współpracy z znaną firmą o kulturze międzynarodowej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • benefity (opieka medyczna, multibenefit, ubezpieczenie na życie)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Personalnych

Specjalista ds. Personalnych to osoba odpowiedzialna za realizację polityki i strategii personalnej firmy. Do zadań pracownika na tym stanowisku należy, m.in.: prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, koordynacja i realizacja działań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych oraz gromadzenie i właściwe przechowywanie informacji pracowników w aktach osobowych, obsługa procesów związanych z zatrudnianiem oraz ...
Specjalista ds. Personalnych Praca Specjalista ds. Personalnych

Aplikujesz na ogłoszenie