Specjalista ds. płac i kadr

Rödl & Partner

Poznań

10 dni temu

Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 111 biur w 51 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym i prawnym.Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing usług księgowości finansowej i kadrowo-płacowej. Można nas znaleźć w Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

Miejsce pracy: Poznań
Oferujemy
  • pracę przy międzynarodowych projektach
  • możliwość rozwijania swoich kompetencji językowych w codziennej pracy
  • profesjonalne szkolenia dostosowane do stanowiska pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • benefity obejmujące dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz platformy kafeteryjnej
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • 2 dni w roku dodatkowo wolne (Wielki Piątek, Wigilia)
  • wspólne świętowanie sukcesów naszych pracowników oraz wydarzeń firmowych
Poszukiwane kompetencje
  • mile widziane wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w firmie outsourcingowej lub biurze rachunkowym
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację z Klientem
  • mile widziana znajomość obsługi programu Microsoft Dynamics AX People (Axapta)
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność, sumienność
Zakres obowiązków
  • sporządzanie list płac, rozliczeń podatkowych oraz rozliczeń ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych
  • prowadzenie ewidencji nieobecności chorobowych i innych nieobecności
  • prowadzenie ewidencji urlopowej, ważności badań lekarskich i szkoleń BHP
  • współpraca z instytucjami: ZUS, US, PIP, PFRON, GUS
  • wsparcie zespołu w realizacji zleceń dla Klienta

Poznaj

Jesteśmy jedną z największych firm doradczych w Niemczech z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 108 biur w 50 krajach. Od 25 lat jesteśmy obecni także w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym; prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo–księgowy. Można nas znaleźć w Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie.

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Praca Specjalista ds. Kadr i Płac