Specjalista ds. Płac

Noble Securities S.A.

Kraków

1 dzień temu

Noble Securities SA

Dom Maklerski Noble Securities S.A. jest częścią silnej grupy kapitałowej Getin Noble Bank S.A

i działa na polskim rynku kapitałowym od ponad 20 lat.

Obecnie poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie prawidłowej obsługi płacowej pracowników
  • Administrowanie dokumentacją pracowniczą związaną ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia
  • Sporządzanie oraz przesyłanie dokumentacji zgłoszeniowej do ZUS (Program Płatnik)
  • Naliczanie list płac, z uwzględnieniem wynagrodzeń, zasiłków i innych świadczeń,
  • Rozliczanie umów cywilnoprawnych,
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, GUS
  • Rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych i sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji płac
  • Rozliczanie czasu pracy –> rozliczanie ewidencji czasu pracy i nieobecności
  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi NS.
  • Prowadzenie spraw związanych z obsługą ZFŚS
  • Współpraca z komornikami
  • Wparcie obszaru kadrowego oraz HR

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie w obszarze administracji płac (mile widziane doświadczenie w firmie zatrudniającej pow. 100 osób)
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
  • Praktyczna wiedza (doświadczenie) z zakresu rozliczania czasu pracy
  • Praktyczna znajomość obsługi programu Płatnik oraz programów pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • Podstawa znajomość zasad księgowości
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość programu kadrowo-płacowego enova

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość pracy w młodym dynamicznym zespole,
  • zdobycie cennego doświadczenia,
  • Przyjazne stanowisko pracy oraz niezbędne narzędzia do pracy,
  • Pakiet socjalny w tym prywatną opiekę medyczną z możliwością objęcia opieką medyczną członków rodziny oraz kartę Multisport Benefit System.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Oświadczam, że dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, dobrowolnie przekazuję moje dane osobowe i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Noble Securities Spółkę Akcyjną z siedzibą w Warszawie (01-208), przy ul. Przyokopowej 33, będącą administratorem danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r., poz. 922)". Oświadczam, że zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych i ich poprawiania."

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Płac

Specjalista do spraw płac, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie i realizowanie systemu wypłat pracowniczych w obrębie firmy lub instytucji. W tym zakresie osoba obsadzona na tym stanowisku może zajmować się regulowaniem stawek wynagrodzeń dla poszczególnych stanowisk pracy, dbaniem o terminowość wypłat poprzez ścisłą współpracę z działem księgowości, organizowaniem i realizowaniem ...
Specjalista ds. Płac Praca Specjalista ds. Płac

Aplikujesz na ogłoszenie

Rekrutują z Praca.pl