Specjalista ds. Płac

Polkomtel Sp. z o.o.

Warszawa

1 godz. temu

Miejsce pracy: Warszawa
JPL/SP/062019
Twoje Zadania:
  • Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń z ubezpieczenia społecznego dla ok. 400 pracowników
  • Rozliczanie umów cywilno-prawnych
  • Sporządzanie deklaracji PIT/ZUS/GUS/PFRON
  • Obsługa ZFŚS
  • Bieżąca analiza prawidłowości działania systemu w zakresie kadr i płac
Nasze Oczekiwania:
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa w zakresie kadr/płac/ubezpieczeń społecznych
  • Umiejętność rozliczania wynagrodzeń zarówno dla dużego, jak i małego Płatnika
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie zatrudniającej min. 500 osób – 3 lata
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu Office (głównie Word i Excel)
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze)

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w wersji elektronicznej za pomocą przycisku:

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Polkomtel czyli Plus

Jesteśmy operatorem powstałej w 1996 roku sieci komórkowej Plus. Przez te wszystkie lata udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na polskim rynku, dołączając tym samym do grona wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nasza firma jest liderem w dziedzinie wdrażania wielu innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zespół zaangażowanych pracowników, będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój zawodowy oraz pasja, to klucz do naszego sukcesu.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Płac
Specjalista do spraw płac, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie i realizowanie systemu wypłat pracowniczych w obrębie firmy lub instytucji. W tym zakresie osoba obsadzona na tym stanowisku może zajmować się regulowaniem stawek wynagrodzeń dla poszczególnych stanowisk pracy, dbaniem o terminowość wypłat poprzez ścisłą współpracę z działem księgowości, organizowaniem i realizowaniem ...
Praca Specjalista ds. Płac