Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Planowania Sprzedaży

PROMOTECH Sp. z o.o.

Białystok

99 dni temu

Ogłoszenie numer: 1929543, z dnia 2018-03-12

PROMOTECH jest producentem profesjonalnych i zaawansowanych technologicznie elektronarzędzi oraz systemów automatyzacji cięcia i spawania dla przemysłu metalowego. Ponad 90% sprzedaży stanowi eksport do krajów na wszystkich kontynentach. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy zaangażowanej i kreatywnej osoby gotowej zmierzyć się z wyzwaniem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • sporządzanie i aktualizacja ilościowych prognoz sprzedaży w podziale na grupy produktowe, akcesoria i części serwisowe
  • analiza danych sprzedażowych oraz trendów dla grup produktowych
  • analiza stanów magazynowych
  • planowanie i koordynacja kompletacji wysyłek
  • raportowanie oraz analiza stopnia realizacji prognoz
  • usprawnianie procesów i metod opracowywania prognoz sprzedaży
  • ścisła współpraca z Działem Sprzedaży i Działem Planowania Produkcji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • 2-3 lata doświadczenia w planowaniu sprzedaży oraz przygotowywaniu analiz
  • biegła znajomość MS Excel (znajomość Visual Basic będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość programów klasy ERP
  • umiejętność analitycznego myślenia i pracy na dużej ilości danych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników i zaangażowania
  • prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży to osoba, która odpowiada za wsparcie merytoryczne i bezpośrednie sprzedaży i posprzedaży produktów lub usług firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: planowanie i organizacja akcji promocyjnych oraz analiza i ocena ich efektywności, wdrażanie standardów merchandisingowych oraz nadzorowanie ich przestrzegania, przygotowywanie analiz marketingowych ...
Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Praca Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (756)
Wałbrzych (42)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (162)
Toruń (78)
Lubelskie:
Lublin (110)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (898)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1832)
Radom (59)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (119)
Nysa (17)