Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. PR

NES Global Talent

Szczecin

156 dni temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Naszym klientem jest spółka realizująca projekt budowy instalacji petrochemicznej o wartości powyżej 400 mln PLN. Firma poszukuje obecnie Specjalisty ds. PR.

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie i realizacja strategii komunikacyjnej oraz określenie i wdrożenie konkretnych działań w celu realizacji założonej strategii;
  • Tworzenie polityki wizerunkowej, polityki informacyjnej oraz komunikacji zewnętrznej spółki;
  • Kształtowanie, nadzór i realizacja zadań w obszarze komunikacji wewnętrznej, w tym:
    • Zapewnienie zgodnego ze standardami firmy poziomu jakości świadczonych usług na rzecz wszystkich interesariuszy zewnętrznych,
    • Współpraca z mediami,
    • Zarządzanie sytuacjami kryzysowymi,
    • Podejmowanie działań w celu zapewnienia właściwego funkcjonowania strony internetowej spółki,
    • Nadzór nad przygotowywaniem materiałów promujących spółkę,
    • Przygotowanie i realizacja przyjętego na dany rok planu działalności sponsoringowej spółki oraz umów darowizny,
  • Kształtowanie, nadzór i realizacja zadań w obszarze zasad odpowiedzialności biznesu CSR;
  • Tworzenie treści dla działań PR, w tym: prezentacji, broszur;
  • Wsparcie w prowadzeniu wystąpień publicznych  dla przedstawicieli spółki.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • Doświadczenie przy projektach, które wymagały decyzji środowiskowych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),
  • Prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę wymagającą dużej samodzielności w podejmowaniu decyzji i dającą jednocześnie możliwość sprawdzenia swoich umiejętności,
  • Przyjazną atmosferę pracy w środowisku profesjonalistów.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Public Relations

Specjalista ds. Public Relations to osoba odpowiedzialna za opracowywanie i realizację strategii w zakresie wizerunku rynkowego przedsiębiorstwa. Zakres zadań specjalisty PR obejmuje wiele dziedzin. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: planowanie działań z zakresu media relations, tworzenie i aktualizacja baz mediów i klientów firmy, budowanie i utrzymywanie stałych relacji z dziennikarzami, ...
Specjalista ds. Public Relations Praca Specjalista ds. Public Relations

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (772)
Wałbrzych (50)
Legnica (127)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (201)
Toruń (143)
Lubelskie:
Lublin (243)
Chełm (44)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (1026)
Tarnów (79)
Nowy Sącz (59)
Mazowieckie:
Warszawa (2142)
Radom (193)
Płock (75)
Opolskie:
Opole (248)
Nysa (101)