Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. projektów e-Business z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

HBH Sp. zo.o. Sp.k.

Poznań, ul. Wichrowa 28

357 dni temu

Ogłoszenie numer: 1651400, z dnia 2017-05-30

Jesteśmy firmą o zasięgu międzynarodowym. Należymy do Grupy Kapitałowej zajmującej się sprzedażą hurtową materiałów grzewczych, sanitarnych i sieci zewnętrznych.
Chętnie rozpoczniemy współpracę z osobą ambitną, chętną do podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania wiedzy na stanowisku:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań, ul. Wichrowa 28

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za prowadzenie i wsparcie projektów
w obszarze e-Business oraz administrację i wsparcie użytkowników aplikacji biznesowych. Ważną częścią obowiązków będzie komunikacja z partnerami niemieckimi.

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • pro aktywne podejście do rozwiązywania problemów

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra znajomość pakietu MS office (Word, Excel)

  • umiejętność pracy w wielozadaniowym środowisku z dynamicznym określaniem priorytetów

  • komunikatywność

  • mile widziane doświadczenie w realizacji projektów z obszaru e-Business

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • kompetencje w obszarze IT nie są wymagane

Oferujemy

  • pracę w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • uczestnictwo w ciekawych projektach realizowanych z obszaru nowoczesnych technologii we współpracy z centralą firmy w Niemczech.
  • doskonalenie umiejętności analitycznych
  • pozyskanie wiedzy o organizacji i funkcjonowaniu przedsiębiorstwa
  • możliwość szkoleń merytorycznych oraz językowych
  • wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników
  • dołączenie do zgranego zespołu
  • darmowy transport autobusowy oraz dofinansowanie posiłków

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. E-commerce

E-commerce to ogólna nazwa dla handlu elektronicznego, prowadzonego za pomocą internetu i urządzeń elektronicznych. Specjalista do spraw e-commerce to osoba odpowiedzialna za nadzorowanie i koordynowanie procesów, związanych z dystrybucją produktów i usług za pośrednictwem narzędzi e-commerce. Specjalista zajmuje się wdrożeniem i obsługą systemu sprzedaży w internecie, kontrolowaniem poprawności jego funkcjonowania ...
Specjalista ds. E-commerce Praca Specjalista ds. E-commerce

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (688)
Wałbrzych (46)
Legnica (58)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (99)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (21)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (796)
Tarnów (40)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1814)
Radom (74)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (20)