Specjalista ds. przygotowania inwestycji

GASTEL PREFABRYKACJA S.A.

Poznań

362 dni temu

Ogłoszenie numer: 2313169, z dnia 2019-02-22

GASTEL PREFABRYKACJA S.A. specjalizująca się w projektowaniu i produkcji wyrobów budowlanych z betonu i strunobetonu wirowanego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • opracowanie dokumentacji formalnej inwestycji w zakresie Procesu budowlanego i zapewnienia zasilania obiektów budowlanych energią elektryczną
  • kontrola procesu inwestycyjnego w charakterze wsparcia Kierownika Projektu
  • kontakt z Zamawiającym i Dostawcami w kwestiach związanych z realizacją Kontraktu
  • analiza i weryfikacja danych
  • wsparcie zespołu wykonawczego

Wymagania

  • mile widziane wykształcenie techniczne / budowlane;
  • mile widziana znajomość przebiegu procesu budowlanego;
  • mile widziana znajomość procesu inwestycyjnego;
  • mile widziana znajomość prawa energetycznego oraz procesu formalnego związanego z dostawami energii elektrycznej dla obiektów budowlanych;
  • sprawna obsługa pakietów biurowych (MS Office);
  • operatywność, łatwość nawiązywania kontaktów;
  • wysokie umiejętności komunikacyjne, dobra organizacja pracy, dokładność i odpowiedzialność;
  • samodzielność
  • asertywność

Oferujemy

  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • niezbędne narzędzia pracy
Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych