Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Przygotowania Produkcji

PEKABEX

Poznań

9 dni temu

Pekabex to jedna z najprężniej działających na rynku firm o polskim kapitale, produkująca prefabrykaty żelbetowe i sprężone. Zatrudniamy ponad 1000 osób w kraju i za granicą. Posiadamy cztery zakłady zlokalizowane w Poznaniu, Bielsku-Białej, Gdańsku i Mszczonowie k. Warszawy. Od 2015 roku znajdujemy się na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Realizujemy kontrakty na terenie całej Polski, a także Europy (głównie rynek skandynawski i niemiecki). Nieustannie dążymy do dalszego wzrostu mocy produkcyjnej oraz zwiększania efektywności operacyjnej.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 1/2018/SPP
Zadania:
  • Rozpisywanie dokumentacji zbrojarskiej dla produkcji,
  • Rozpisywanie dokumentacji na budowy.
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem,
  • Mile widziana wiedza z zakresu produkcji zbrojeń,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego – warunek konieczny,
  • Obsługa pakietu MS Office,
  • Sumienność i terminowość,
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Pracę na dwie zmiany w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym;
  • Stabilność zatrudnienia;
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • Dostęp do pakietu benefitów.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą
przycisku

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pekabex Bet S.A. z siedzibą w Poznaniu moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. mój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. moje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) Pekabex Bet S.A. z siedzibą w Poznaniu przetwarza na podstawie przepisów prawa.
Jeżeli nie chcesz, aby Pekabex Bet S.A. przetwarzał dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pekabex Bet S.A. z siedzibą w Poznaniu moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

3. Wyrażam zgodę na umieszczenie moich dokumentów aplikacyjnych w bazie rekrutacyjnej służącej rekrutacjom w Grupie Kapitałowej Pekabex i przekazywanie moich dokumentów aplikacyjnych spółkom z Grupy Kapitałowej Pekabex wskazanym w klauzuli informacyjnej (Klauzula informacyjna).

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Planowania Produkcji

Specjalista ds. Planowania Produkcji to osoba, która odpowiada za ciągłość produkcji przez monitorowanie poziomu zapasów półproduktów/surowców. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowuje zestawienia i analizy potrzebne do przygotowania planu produkcji i budżetu, opracowuje harmonogram zamówień (obciążenie stanowisk, stan zapasów i zamówień, ...
Specjalista ds. Planowania Produkcji Praca Specjalista ds. Planowania Produkcji

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (714)
Wałbrzych (45)
Legnica (65)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (75)
Lubelskie:
Lublin (118)
Chełm (16)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (904)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1888)
Radom (63)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (128)
Nysa (22)