Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Specjalista ds. Rekrutacji Opiekunów Osób Starszych (m/k)
PROFIT HR ALEKSANDRA KNAPCZYK
Toruń
5 700 - 6 300 zł brutto/mies.
specjalista mid / senior / ekspert
pełny etat
umowa o pracę
rekrutacja online
38 dni temu

PROFIT HR (Certyfikat 8985) to Partner usług personalnych. Specjalizujemy się w poszukiwaniu kandydatów i obsłudze Klientów niemieckojęzycznych w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Stale poszukujemy specjalistów i ekspertów w różnych obszarach biznesowych znających język niemiecki i będących profesjonalistami w swojej branży.

MY NIE SZUKAMY. MY ZNAJDUJEMY. Nasza baza specjalistów budowana jest na bieżąco. Współpracujemy tylko z profesjonalistami, którymi są zarówno firmy, jak i kandydaci. Rekrutacja to proces, a nie chwilowe zaspakajanie potrzeby. Nasi Klienci to spółki działające i rozwijające się w środowisku międzynarodowym, pochodzące w większości z krajów niemieckojęzycznych.

Obecnie zapraszamy do kontaktu osoby, które chciałyby zostać przez nas znalezione i posiadające kompetencje na stanowisko Specjalisty ds. rekrutacji Opiekunów osób starszych. Nasz Klient- szwajcarska spółka działająca w branży opiekuńczej jest rodzinnym przedsiębiorstwem poszukującym kolejnego członka zespołu w Polsce na stanowisko Rekrutera osób starszych. Projekty nie dotyczą rekrutacji masowych. Wysoka jakość i odpowiedni dobór pracowników, zatrudnianych na stałe na podstawie umowy o pracę w Szwajcarii wyróżnia naszego Klienta.

Specjalista ds. Rekrutacji Opiekunów Osób Starszych (m/k)
Miejsce pracy: Toruń
Numer referencyjny: R/PHS/KAT
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 • Rekrutacja nowych pracowników,
 • Planowanie i koordynacja grafików pracy opiekunów osób starszych u Klientów w Szwajcarii,
 • Wspieranie pracowników przed, w trakcie i po zakończeniu zatrudnienia,
 • Rozwiązywanie problemów, odpowiadanie na pytania i wsparcie we wszystkich kwestiach związanych z zatrudnieniem.
OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:
 • Min. Dobra znajomość j. niemieckiego B2 (ustnie i pisemnie),
 • Znajomość MS Office na poziomie dobrym/ bardzo dobrym,
 • Doświadczenie zawodowe w rekrutacji,
 • Znajomość branży opiekuńczej w pracy z osobami starszymi i seniorami będzie atutem,
 • Praktyka w obsłudze CRM mile widziana,
 • Pozytywne nastawienie,
 • Dokładność w wykonywaniu zadań,
 • Gotowość do pracy w zespole,
 • Szybka reakcja na zmiany,
 • Łatwość w ustalaniu priorytetów,
 • Dobre wyczucie ludzkich cech i predyspozycji do wykonywania zawodu opiekuna osób starszych
 • Uczciwość
 • Gotowość nauki i poszerzania wiedzy.
OFERUJEMY:
 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
 • Wynagrodzenie w okresie próbnym 4010 PLN netto, a następnie 4500 PLN netto,
 • Samodzielne stanowisko oraz ciekawą i pełną wyzwań pracę,
 • Możliwość używania j. niemieckiego w codziennych kontaktach biznesowych,
 • Realną możliwość rozwoju.
KLAUZULA INFORMACYJNA- REKRUTACJA – kandydaci, osoby zainteresowane pośrednictwem pracy świadczonym przez Spółkę
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROFIT HR Aleksandra Knapczyk z siedzibą w Katowicach (40-750), przy ul. Hierowskiego 52.
2) osobą kontaktową w sprawach ochrony danych osobowych w PROFIT HR Aleksandra Knapczyk jest Inspektor Danych osobowych  dostępny pod adresem e-mail: iod@audyt-doradztwo.pl 
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b i art. 9 ust. 2 pkt a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy działu HR administratora danych, inne agencje pośrednictwa pracy oraz kontrahenci i klienci administratora, z którymi administrator zawarł umowy w zakresie pośrednictwa pracy.
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby rekrutacji, oraz później, przez okres 5 lat na potrzeby przyszłych rekrutacji. Po upływie tego okresu dane zostaną usunięte.
6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
7) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność uczestniczenia w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.
9) Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w formie profilowania.

ZGODA
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROFIT HR Aleksandra Knapczyk z siedzibą w Katowicach (40-750), przy ul. Hierowskiego 52, moich danych osobowych, w celu prowadzenia przez Spółkę procesów rekrutacyjnych, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

Poznaj

PROFIT HR ALEKSANDRA KNAPCZYK

PROFIT HR ( Certyfikat 8985) to platforma usług personalnych. Specjalizujemy się w poszukiwaniu kandydatów i obsłudze Klientów niemieckojęzycznych w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Stale poszukujemy specjalistów w różnych obszarach biznesowych będących profesjonalistami w swojej branży. MY NIE SZUKAMY. MY ZNAJDUJEMY. Nasza baza specjalistów budowana jest na bieżąco. Współpracujemy tylko z profesjonalistami, którymi są zarówno firmy, jak i kandydaci. Nasi Klienci to spółki działające i rozwijające się w środowisku międzynarodowym, pochodzące w większości z krajów niemieckojęzycznych, ale posiadamy także w naszym portfolio Klientów polskich, kooperujących poza granicami naszego kraju.

Podobne oferty