Specjalista ds. Rekrutacji / Rekruter
Sitel Polska Sp. Z o.o.
Warszawa, Mokotów
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie
rekrutacja online
1 dzień temu

Sitel Polska to prężnie działająca firma z sektora BPO, która w Polsce obecna jest już ponad 18 lat. Mamy szerokie portfolio klientów oraz zatrudniamy ponad 1400 osób, mówiących w 24 językach. W firmie obecnie ok 75% pracowników to obcokrajowcy, więc tematy diversity i inclusion są nam dobrze znane. Nasza misja #InspireGrowth przekłada się na stały, biznesowy rozwój firmy ale również na rozwój naszych pracowników - to oni stoją na pierwszym miejscu w ramach naszych działań. Aktywnie dbamy o wellbeing poprzez program SitelFit, razem z MAXTeam tworzymy eventy dla pracowników a nasz Talent Team dba o stały rozwój talentów w firmie.

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Jeśli jesteś osobą otwartą, posiadasz doświadczenie w rekrutacji oraz lubisz pracować w międzynarodowym środowisku i chcesz mieć realny wpływ na działania podejmowane przez firmę, zgłoś się do nas!

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:
  • odpowiadanie za cały proces rekrutacji – w tym przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych
  • tworzenie ofert pracy oraz prowadzenie baz danych
  • kontakt z kandydatami (osoby aplikujące przez ogłoszenia i wewnętrzny system poleceń)
  • zarządzanie screeningami językowymi
  • współpraca z działami operacyjnymi
  • koordynacja współpracy z firmami zewnętrznymi
  • onboarding kandydatów
  • przywitanie pracowników pierwszego dnia pracy (w przypadku szkolenia w biurze)
  • proaktywne wyszukiwanie kandydatów – wszelkie nowe pomysły lub usprawnienia są zawsze mile widziane – nie chcemy działać, „bo tak zawsze się coś robiło”
SZUKAMY OSOBY Z NASTĘPUJĄCYMI KWALIFIKACJAMI:
  • Doświadczenie - min 2 lata w rekrutacjach pracowników z różnymi językami
  • Doświadczenie w branży BPO mile widziane
  • Biegły język polski i angielski (kontakt z kandydatami w obu językach), niemiecki bardzo mile widziany
  • Praca z biura w Warszawie na Mokotowie w Marynarska Business Park (wymagana praca stacjonarna w okresie próbnym, następnie możliwa praca w trybie hybrydowym
OFERUJEMY:
  • Umowę o Pracę na pełny etat
  • Stawkę rynkową + atrakcyjną (i realna do osiągnięcia) premię uzależnioną od wyników pracy
  • Elastyczność w czasie pracy i planowaniu zadań
  • Nasze benefity: pakiet medyczny, karta Multisport, bony świąteczne, wczasy „pod gruszą”
  • Możliwość udziału w wewnętrznych programach rozwojowych - ponad 90% kadry kierowniczej rozwinęło swoje skrzydła w firmie z poziomu specialisty
  • Otwartość przełożonych i współpracowników na zmiany i nowe pomysły

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

When applying please enclose the below statement: "Hereby I voluntarily agree to the processing of personal data contained in my CV by Sitel Polska Sp. z o.o. for the purpose of the recruitment process in accordance with the Act of August 29, 1997 on the Protection of Personal Data (Journal of Laws of 2002 No. 101 , pos. 926 as amended).”
Application submission signifies the applicant's agreement to process the personal data contained in the application for the purposes necessary for the recruitment process in accordance with Sitel Global Corporation's privacy policy (available at www.sitel.com).
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

W Sitel Group wierzymy, że doświadczenie jest wszystkim, a szczęśliwi współpracownicy odnoszą sukcesy. Dlatego dajemy naszym ludziom narzędzia i swobodę uczenia się, rozwoju, zabawy i bycia sobą.

Wiemy, że doświadczenie pracownika to doświadczenie klienta – i jesteśmy zaangażowani w transformację branży contact center.

Od 2004 Sitel Polska aktywnie dostarcza wielojęzyczne usługi dla znanych międzynarodowych korporacji i klientów. Dzięki otwartej i szczerej współpracy, obsłudze na najwyższym światowym poziomie oraz doświadczeniu naszych pracowników nasi klienci zawsze odnoszą sukces. W Polsce działamy w kilku lokalizacjach, stale dbając o komfort naszych pracowników.

Ponad 90% naszych menadżerów rozwinęło swoje skrzydła z nami rozpoczynając swoje kariery na stanowisku CSP. Dziś to oni są liderami Sitel Polska.

Dołącz do nas, czekamy na Ciebie!