Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. rekrutacji

PLAY

Poznań

277 dni temu

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Zadania:

Obowiązki:

  • Samodzielne prowadzenie procesów selekcji i rekrutacji
  • Dbanie o wysoką jakość prowadzonych procesów rekrutacji oraz aktywne pozyskiwanie Kandydatów
  • Doskonalenie bieżących metod rekrutacyjnych, tworzenie i rozwój narzędzi rekrutacyjnych
  • Przygotowywanie i aktualizowanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Uczestniczenie w targach pracy i budowanie dobrego wizerunku pracodawcy na rynku pracy

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki tj. psychologia, socjologia)
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Znajomości kluczowych elementów procesu rekrutacyjnego (dobór odpowiednich metod pozyskania kandydatów, umiejętność selekcji i oceny kandydatów)
  • Umiejętności budowania dobrych relacji biznesowych
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i samodzielności w działaniu
  • Optymizm, entuzjazmu, motywacji i zaangażowania
Oferujemy:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności HR-owych
  • Udział w bieżących projektach HR oraz możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji

Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji to osoba, która jest odpowiedzialna za planowanie i realizację procesów rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na rożne stanowiska, czyli prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów psychologicznych, w tym także wszelkie działania organizacyjne związane z ...
Specjalista ds. Rekrutacji Praca Specjalista ds. Rekrutacji