Specjalista ds. Rekrutacji
LeasingTeam Professional
Katowice
specjalista (mid)
umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B
3 dni temu
LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Należymy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR. Dołączając do naszego zespołu, możesz liczyć na ambitne projekty i rozwój, ale też codzienną dawkę humoru i uśmiechu. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.
Podejmij wyzwanie i dołącz do nas! Aktualnie do zespołu poszukujemy:
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 0044916
Zakres obowiązków:

Zapraszamy do naszego zespołu jeżeli chcesz:

  • wykorzystywać tajniki rekrutacji
  • dopasowywać Kandydatów do odpowiednich Klientów
  • rozwijać własne metody poszukiwania Kandydatów
  • dzielić się pomysłami z pozostałymi członkami zespołu
Oczekiwania:

Możemy rozpocząć współpracę, gdy:

  • będziesz miał przynajmniej 6 miesięcy doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • będziesz chciał się dalej rozwijać w obszarze rekrutacji
  • masz własne pomysły i będziesz się z nimi dzielił
  • interesujesz się social media
Oferta:

Chętnie zaoferujemy Ci:

  • formę zatrudnienia pasującą Tobie (umowę zlecenia, umowa o pracę, B2B)
  • oprócz podstawy wynagrodzenia atrakcyjny system premiowy
  • możliwość rozwoju pionowego i poziomego
  • współpracę z zespołem specjalistów i zapewnienie, że nie będziesz się w tej pracy nudził

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570
www.ltprofessional.pl

Poznaj

LeasingTeam Group

Grupa Kapitałowa LeasingTeam to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 2004 roku wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami firmy i kandydatów. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych koncernów, średniej wielkości przedsiębiorstw i organizacji publicznych. Świadczy usługi na terenie Polski za pośrednictwem sieci oddziałów i przedstawicielstw oraz w Niemczech i Austrii. Każdego miesiąca oddelegowujemy do pracy blisko 10 tysięcy pracowników

W skład LeasingTeam Group wchodzą:

  • LeasingTeam – usługi pracy tymczasowej, outsourcingu procesów i funkcji, rekrutacji pracowników ze Wschodu;LeasingTeam Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku agencji zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi polskimi oraz międzynarodowymi firmami, na rzecz których zatrudniamy rocznie 30 tys. pracowników. Dla naszych Klientów jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, a dla naszych Pracowników przyjazną Agencją Zatrudnienia. Nasz numer wpisu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia to 636. Więcej informacji o nas znajdziesz na www.leasingteam.pl
  • LeasingTeam Professional – rekrutacje stałe, outsourcing white-collar, doradztwo personalne (Outplacement, Assessment Center);
  • IT LeasingTeam - rekrutacja i outsourcing kadry IT, automatyzacja testów/procesów/ biznesowych;
  • CPC Consulting Group - transgraniczne delegowanie pracowników z Polski do Niemiec, Austrii;
  • BPO Team – usługi Facility management.