Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds rozwoju aplikacji przemysłowych (Oczyszczanie ścieków i Uzdatnianie wody)

Air Liquide Polska Sp. z o.o.

Kraków

33 dni temu

 

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie produkcji gazów, technologii oraz usług
dla przemysłu i ochrony zdrowia. Nasza obecność w 80 krajach to ponad 67 000 pracowników i obsługa
ponad 3 000 000 klientów i pacjentów.


Air Liquide Central East Europe (Poland, Czech Republic, Slovakia) to działalność w ramach trzech linii
biznesowych: Large Industries, Industrial Merchant, Healthcare oraz współpraca z ponad 5000 klientów i
wsparcie dla około 2000 pacjentów.

 

Specjalista ds rozwoju aplikacji przemysłowych (Oczyszczanie ścieków i Uzdatnianie wody)
Miejsce pracy: Kraków
Twoje główne zadania i obowiązki:
 • Proaktywne poszukiwania nowych klientów i rozwój relacji z obecnymi klientami
 • Aktywne wsparcie procesów sprzedaży
 • Prezentacja i promocja produktów oraz rozwiązań Air Liquide.
 • Opracowanie rozwiązań i sporządzanie ofert we współpracy z międzynarodowymi ekspertami oraz z lokalnymi zespołami technicznymi
 • Rozwijanie istniejącego portfolio ofert i technologii dzięki innowacyjnym rozwiązaniom.
 • Ciągłe poszerzanie wiedzy technicznej i rynkowej
 • Opracowanie strategii marketingowej i prowadzenie kampanii sprzedażowych
 • Przygotowanie materiałów marketingowych, aktywny udział w konferencjach, seminariach i targach
 • Rozwijanie sieci networkingowej, nawiązanie współpracy z partnerami technologicznymi.
Oczekiwania:
 • Inżynier (preferowany profil związany z procesami oczyszczania ścieków, energii lub mechaniki).
 • 2-3 lata doświadczenia zawodowego jako inżynier doradca techniczno-handlowy lub przedstawiciel handlowy w przemyśle w systemie B2B.
 • Gotowość do częstych podróży służbowych w Polsce, Czechach i na Słowacji.
 • Dobre umiejętności komunikacyjne w języku angielskim.
 • Silna motywacja do pracy i inicjatywa w działaniu
 • Analityczny sposób myślenia i umiejętność rozwiązywania problemów.
Oferujemy:
 • Umowa o pracę (pełny etat)
 • Służbowy samochód, telefon, laptop
 • Ciekawe, ambitne stanowisko w międzynarodowej firmie
 • Szkolenia i możliwości rozwoju
 • 3 dodatkowe dni płatnego urlopu w roku
Zainteresowany? Wyślij swoje CV pomocą przycisku Aplikuj Teraz.


Klauzula informacyjna:

Wysyłając CV zgadzasz się na przetwarzanie przez AIR LIQUIDE POLSKA Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Jasnogórska 9, 31-358 Kraków, oraz innych spółek wchodząc w skład grupy Air Liquide, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W  każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem daneosobowe@airliquide.com.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

*Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 1 roku, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 2 lat.

*Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Analizujemy kandydatów w systemie za pomocą różnych filtrów wyszukiwania i oceniamy ich pod kątem kwalifikacji, umiejętności oraz doświadczenia zawodowego do zajmowania określonego stanowiska pracy. Dokonujemy tego oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na wyszukiwaniu i grupowaniu kandydatów, którzy najlepiej pasują do określonego stanowiska pracy.

Przekazujemy Twoje dane osobowe poza Europejski Obszar Gospodarczy na podstawie decyzji Komisji w sprawie adekwatności ochrony lub programu "Tarcza Prywatności" lub wiążących reguł korporacyjnych lub standardowych klauzul umownych. Masz prawo uzyskania od nas kopii wiążących reguł korporacyjnych lub standardowych klauzul umownych.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem daneosobowe@airliquide.com lub naszym Inspektorem Ochrony Danych: Laurence Thomazeau, Data Protection Officerm, 75, quai d’Orsay - 75007 Paryż, Francja.

Wysyłając CV zgadzasz się na przetwarzanie przez AIR LIQUIDE POLSKA Sp. z o.o danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa.

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: daneosobowe@airliquide.com, co nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Zgadzam się na przetwarzanie przez AIR LIQUIDE POLSKA Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez AIR LIQUIDE POLSKA Sp. z o.o.
Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy 
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy