Specjalista ds. social media

Inter Cars S.A.

Warszawa

3 dni temu

Inter Cars Marketing Services Sp. z o.o. jest częścią grupy kapitałowej Inter Cars SA - lidera w dystrybucji części zamiennych do pojazdów osobowych i ciężarowych. Zespół Marketingu i Komunikacji zajmuje się opracowaniem i realizacją strategii komunikacji dla spółki uwzględniając różnorodność grup odbiorców zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz organizacji.

Do działu Kontrolingu poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa
Obowiązki:
  • Realizowanie uzgodnionych działań w social media,
  • Opracowanie i realizacja kampanii produktowych i wizerunkowych w social media, Administracja fanpage'ami Grupy Kapitałowej Inter Cars
  • Moderacja grup tematycznych, forum branżowych
  • Administracja wewnętrznego portalu sprzedażowego
  • Bieżąca analiza i optymalizacja kampanii i prowadzonych działań,
  • Bieżąca współpraca z działami biznesowymi w celu optymalnej realizacji zadań i celów,
  • Analiza trendów mediów społecznościowych
  • Przygotowanie raportów i prezentacji
  • Tworzenie kontentu np. relacji tekstowych oraz video, Uczestnictwo w branżowych wydarzeniach

Nasze oczekiwania:

  • 2-3 lenie doświadczenie w realizowaniu i monitorowaniu działań w mediach społecznościowych
  • Wiedza i praktyczne umiejętności w zakresie funkcjonowania social media,
  • Znajomość odpowiednich narzędzi do tworzenia, monitorowania i analizy w social media
  • Umiejętność tworzeniu postów i komentarzy w kanałach    social media oraz wiedza w zakresie zasad komunikacji w social media,
  • Umiejętność tworzenia podstawowych analiz oraz ich prezentacji
  • Wysoka kultura osobista i etyka zawodowa
  • Odpowiedzialność, terminowość, dokładność, bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Zdolność kreatywnego i analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Dodatkowym atutem będzie:

  • Umiejętność obsługi narzędzi: Adobe Photoshop, Ilustrator
  • Znajomość Google AdWords, GA

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym udział w szkoleniach i realizowania ciekawych projektów
  • Dostęp do wewnętrznych zasobów szkoleniowych i know-how
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę, w dynamicznym zespole i środowisku biznesowym
  • Inne benefity: zniżka pracownicza na części samochodowe

Jesteś zainteresowany? Wypełnij kwestionariusz:

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Poznaj

Grupa Inter Cars

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Inter Cars oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej. Posiada w swojej ofercie zarówno towar najwyższej jakości od powszechnie znanych i renomowanych dostawców na tzw. pierwszy montaż do produkcji samochodów jak też znacznie tańszy lecz dobry jakościowo asortyment, pochodzący od mniej znanych producentów.
Inter Cars S.A. jest właścicielem ogólnopolskiej sieci warsztatów Perfect Service, Q-Service, Q-Service Truck, Q-Service Premium, Q-Service Moto, Q-Service MotorSport oraz Q-Service Off Road.