Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. spedycji międzynarodowej

Logart Personnel Consulting

Olsztyn

35 dni temu

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Aktualnie, dla jednego z naszych klientów, firmy spedycyjnej o kapitale zachodnioeuropejskim poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko Specjalisty ds. spedycji międzynarodowej.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Zadania:
  • organizowanie i realizowanie zleceń spedycyjnych frachtu drogowego (FTL) w relacjach międzynarodowych,
  • współpraca z klientami firmy w zakresie przyjmowania zleceń oraz informowania o statusie dostawy,
  • dobór przewoźników i środków transportu,
  • uczestnictwo w przygotowywaniu stawek do ofert handlowych,
  • doradztwo i wsparcie klienta,
Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w organizowaniu transportów we frachcie drogowym (FTL, LTL bądź drobnica),
  • znajomość rynku przewoźników,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem),
  • zdolności komunikacyjne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej,
Oferujemy:
  • atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pełną wyzwań pracę w zespole ukierunkowanym na ciągły rozwój,
  • realną perspektywę rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Spedycji

Specjalista do spraw spedycji to w praktyce nazwa stanowiska wymienna ze spedytorem. Spedytor to osoba, odpowiedzialna za bieżące planowanie przewozów, zleconych przez klientów. Osoba obsadzona na tym stanowisku przyjmuje zlecenia od klientów, opracowuje ofertę i negocjuje warunki przewozu. Spedytor organizuje także formalną stronę planowanych przewozów – przygotowuje niezbędną dokumentację, realizuje ...
Specjalista ds. Spedycji Praca Specjalista ds. Spedycji