Specjalista ds. Sprzedaży i projektowania kominków

BTH ELMES ELŻBIETA DANOWSKA-STANKIEWICZ

Białystok

30 dni temu

Ogłoszenie numer: 3376920, z dnia 2020-06-01

Firma zajmuje się sprzedażą kominków, stolarki.  produktów SPA, basenów, produkcją  saun oraz wykonawstwem w tych

zagadnieniach

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

Sprzedaż kominków / wkłady kominkowe, kominy, obudowy kominkowe / wraz z projektowaniem obudów kominkowych, oraz nadzór nad realizacją.

Wymagania

  • znajomość programu do projektowania AutoCAD
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego / w stopniu średnio zaawansowanym

Oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze 3500,00 brutto, po wdrożeniu się w zagadnienia,
  • dodatkowa premia od zysku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży