Specjalista ds. Sprzedaży i Szkoleń w Branży Motoryzacyjnej

Wurth Polska Sp. z o.o.

Warszawa

36 dni temu

Miejsce zamieszkania: Warszawa
Twoje zadania:
  • Pozyskiwanie klientów z branży motoryzacyjnej, w szczególności autoryzowane serwisy marek premium
  • Promowanie programu sprzedaży pokryć karoserii samochodu specjalnymi powłokami ceramicznymi
  • Wdrażanie rozwiązania u klienta poprzez przeszkolenie pracowników klienta oraz obsługę posprzedażową
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy
  • Monitorowanie rynku
Twój profil:
  • Doświadczenie zawodowe związane z motoryzacją – detailing, „car spa”, polerowanie
  • Doświadczenie na stanowisku handlowym oraz prowadzeniu szkoleń dla działu serwisu
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji
  • Zdolność do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych
  • Znajomość MS Excel
  • Prawo jazdy kat.B, gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie Polski
Gwarantujemy Ci:
  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
  • Samochód służbowy (segment B/C)
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 30 lat. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 690 pracowników, z czego 250 pracuje w firmie ponad 10 lat. Würth Polska posiada 33 sklepy stacjonarne oraz rozbudowany sklep internetowy. Firma poza działalnością biznesową angażuje się także w szereg akcji z obszaru CSR oraz Employer Branding. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Poznaj

Würth Polska to lider w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów. Jesteśmy nowoczesną firmą i wiarygodnym, stabilnym pracodawcą. W naszej ofercie znajduje się ponad 125 000 produktów przeznaczonych dla profesjonalistów.
Prowadzimy sprzedaż bezpośrednio poprzez Przedstawicieli Handlowych, telefonicznie oraz przez sklep internetowy. Posiadamy 33 sklepy stacjonarne na terenie całego kraju.
Chcemy wspierać i inspirować naszych klientów każdego dnia, dostarczając im produkty najwyższej jakości. Wierzymy, że mając odpowiednie narzędzia, każdy może zostać mistrzem w swojej dziedzinie. Z pasją walczymy o sukces. Konsekwentnie wspieramy działania, które przyniosły nam sukces i próbujemy coraz to nowszych rozwiązań. Dążymy do perfekcji w każdej dziedzinie naszej aktywności.
Würth Polska to część Grupy Würth, w skład której wchodzi ponad 400 firm w 80 krajach, które zatrudniają 77 000 pracowników. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy