Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży w dziale exportu

OPTIGUARD Sp. Z O.O.

Toruń

70 dni temu

Ogłoszenie numer: 2232211, z dnia 2019-01-11

Dynamicznie rozwijająca się firmą z ugruntowaną pozycją w branży elektronicznych zabezpieczeń antykradzieżowych w związku z rozwojem działu exportu poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Opis stanowiska

  • aktywne prowadzenie sprzedaży na rynkach zagranicznych (sprzedaż pośrednia poprzez sieć dystrybutorów)
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy
  • monitorowanie przebiegu realizacji zamówień
  • reprezentowanie firmy na targach międzynarodowych

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem
  • nastawienie na realizację celów
  • odpowiedzialność, samodzielność w działaniu i zaangażowanie
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • biegłej znajomości obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B z doświadczeniem

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pensja podstawowa plus prowizyjny system wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • karta Multisport
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

Poznaj

OPTIGUARD Firma z kapitałem zagranicznym, działająca w branży zabezpieczeń antykradzieżowych poszukuje w Toruniu doświadczonych kandydatów do pracy na stanowisko:

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (804)
Wałbrzych (57)
Legnica (98)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (248)
Toruń (143)
Lubelskie:
Lublin (254)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (942)
Tarnów (67)
Nowy Sącz (65)
Mazowieckie:
Warszawa (2231)
Radom (171)
Płock (101)
Opolskie:
Opole (247)
Nysa (89)