Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

KOMSA Polska Sp. z o.o.

Wrocław

48 dni temu

KOMSA Polska jest dystrybutorem telekomunikacyjnym i IT. Naszą wiedzę i profesjonalizm popieramy wieloletnim doświadczeniem na rynku i zorientowaniem na potrzeby klienta. Łączymy środowisko międzynarodowej korporacji z potrzebami i wyzwaniami rynku lokalnego. Nasz zespół tworzą ludzie dynamiczni i ambitni, realizujący swoje zadania z pasją.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji sprzedażowych przez telefon
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta
  • Doradztwo w ramach oferowanego sprzętu GSM/IT/FITNESS
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert produktowych
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku skutkujące dobrą znajomością najnowszych trendów technologii
  • Wiedza z zakresu technik sprzedaży
  • Zaangażowanie w realizację zadań indywidualnych i zespołowych
  • Komunikatywność i umiejętność pozyskiwania Klienta przez telefon
  • Wytrwałość i konsekwencja w dążeniu do celów
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość rynku GSM oraz języka angielskiego
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę KOMSA POLSKA Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby bieżących jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (727)
Wałbrzych (47)
Legnica (60)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (133)
Toruń (83)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (13)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (729)
Tarnów (37)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1594)
Radom (63)
Płock (33)
Opolskie:
Opole (117)
Nysa (9)