Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

Blue Solution Sp. z o.o.

Warszawa

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 2378459, z dnia 2019-04-16

Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • realizacja celów i planów sprzedażowych
  • utrzymywanie oraz rozwijanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami
  • rozbudowę sieci kontaktów sprzedażowych
  • negocjowanie warunków i umów handlowych
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • pozycjonowanie firmy jako dostawcy wysokiej jakości usług
  • współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • silna motywacja w osiąganiu postawionych celów
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów biznesowych
  • doskonała organizacja pracy
  • znajomość branży transportowej oraz motoryzacyjnej
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w młodym zespole w miłej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet medyczny

Poznaj

Blue Solution Sp. z o.o . jest dystrybutorem płynu AdBlue® oraz wodnych roztworów mocznika i amoniaku. Posiadamy magazyny na terenie całej Polski. Na terenie Zakładów Azotowych w Puławach, w naszym centralnym magazynie, konfekcjonujemy płyn AdBlue® do mniejszych opakowań: paleto pojemników, beczek i kanistrów.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (765)
Wałbrzych (46)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (266)
Toruń (137)
Lubelskie:
Lublin (265)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (909)
Tarnów (92)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2160)
Radom (169)
Płock (89)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (75)