Specjalista ds. sprzedaży

JUAN J.Szałański Spółka Jawna

Warszawa

135 dni temu

Ogłoszenie numer: 2589268, z dnia 2019-07-25

Jesteśmy firmą z 25 letnim doświadczeniem w branży stolarskiej. Posiadamy nowoczesne zakłady produkcyjne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stale poszerzamy ofertę o nowe wzory, usługi i wyroby również  niestandardowe. Mając na uwadze jak najlepszą obsługę Klienta inwestujemy w rozwój i informatyzację naszej firmy.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Jeżeli:

  • lubisz pracę w handlu
  • uśmiech to Twój klucz do budowania relacji
  • jesteś  przedsiębiorczy i bierzesz odpowiedzialność za to co robisz
  • lubisz działać zespołowo
  • chętnie dzielisz się wiedzą i zdobywasz nowe doświadczenia
  • jesteś nastawiony na działanie, szukasz coraz lepszych rozwiązań

Będziesz odpowiedzialny za:

  • profesjonalną i kompleksową obsługę naszych klientów
  • indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta
  • współtworzenie zespołu profesjonalistów, w którym liczy się wspólny sukces

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w branży stolarskiej lub budowlanej

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie (umowa o pracę) i terminowe wynagrodzenia
  • profesjonalne wdrożenie do pracy
  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów
  • dobrą atmosferę

Poznaj

JUAN - E. Szałańska Spółka Jawna

Jesteśmy firmą z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży stolarskiej. Posiadamy nowoczesne zakłady produkcyjne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stale poszerzamy ofertę o nowe wzory, usługi i wyroby również niestandardowe. Mając na uwadze jak najlepszą obsługę Klienta inwestujemy w rozwój i informatyzację naszej firmy.