Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

EXPERT CARD SP. Z O.O.

Opole

17 dni temu

Ogłoszenie numer: 2646992, z dnia 2019-09-06

CARD TERMINAL EXPERT S.A. ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży produktów i usług, a także w obsłudze klientów.

Nowy oddział w Opolu prowadzi nabór na stanowisko specjalisty ds sprzedaży telefonicznej

Miejsce pracy: opolskie / Opole

Opis stanowiska

  • Telefoniczna sprzedaż usług/produktów
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Profesjonalne podejście do pracy i powierzonych obowiązków
  • Zdecydowanie musisz dobrze władać JĘZYKIEM POLSKIM
  • Prosta po-sprzedażowa obsługa klienta

Wymagania

  • Szukasz stałej pracy lub chcesz łączyć ją ze studiami
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • Masz dar przekonywania
  • Umiesz pracować w zespole
  • Jesteś komunikatywny i lubisz pracę z ludźmi
  • Posiadasz umiejętności negocjacyjne
  • Jesteś zmotywowany i nie boisz się wyzwań
  • Chcesz pracować przy ciekawym projekcie

Zarażasz energią i pozytywnym nastawieniem

Oferujemy

  • Umowę zlecenie (po okresie próbnym Umowa o pracę)
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Rozsądny system pracy 9-15 od poniedziałku do piątku
  •  Atrakcyjna Podstawa + Wysoka prowizja( Ty  decydujesz ile zarabiasz )
  • Bazy danych klientów biznesowych
  • Szkolenia wdrażające oraz cykliczne
  • Kawa, herbata, ciastka i atmosfera jakiej nie posiada żadna inna firma

Wynagrodzenie

Od 2500 do 5000 PLN

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży