Specjalista ds. szkoleń

Instytut Ochrony Środowiska - Państwowy Instytut Badawczy

Warszawa ul. Chmielna 132/134

399 dni temu

Ogłoszenie numer: 2618973, z dnia 2019-08-26

Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy

zatrudni specjalistę ds. szkoleń na cały etat

w Zakładzie Monitoringu i Prognozowania w Gospodarce Odpadami IOŚ-PIB

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa ul. Chmielna 132/134

Nr Ref.: Rekrutacja – BK – specjalista ds. szkoleń

Opis stanowiska

  • budowanie programów szkoleniowych;
  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych;
  • prowadzenie szkoleń z zakresu gospodarki odpadami oraz w zakresie obsługi systemów informatycznych;
  • udział w organizowaniu szkoleń.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe;
  • posiadanie kwalifikacji w organizowaniu i prowadzeniu szkoleń;
  • minimum dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń;
  • praktyczna i techniczna umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń multimedialnych;
  • umiejętność tworzenia materiałów szkoleniowych;
  • prawo jazdy kat. B.;
  • dyspozycyjność;
  • mobilność;
  • kreatywność oraz samodzielność w działaniu.

Wymagania dodatkowe:

  • posiadanie uprawnień/certyfikatów do prowadzenia kursów i szkoleń;
  • umiejętność szybkiego uczenia się i przyswajania nowych technologii;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz w zakresie czytania
  • i rozumienia dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

  • wykształcenie kierunkowe np.: pedagogiczne, socjologiczne lub psychologiczne;
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu gospodarki odpadami oraz
  • w zakresie obsługi systemów informatycznych.

Oferujemy

  • atrakcyjne, wysokie wynagrodzenie,
  • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie,
  • miłą atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • zajęcia językowe dofinansowane przez pracodawcę,
  • opiekę medyczną,
  • karnety sportowe.
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Szkoleń
Specjalista ds. szkoleń lub inaczej zwany też trenerem, specjalistą ds. szkoleniowych, specjalistą ds. szkoleń i rozwoju, konsultant (w firmie szkoleniowej) to osoba, która odpowiedzialna jest za organizację i prowadzenie najlepszych i najbardziej odpowiednich w danym przypadku szkoleń zawodowych. Stanowisko to spotykane jest zazwyczaj w firmach konsultingowych lub szkoleniowych. Do głównych obowiązków pracownika ...
Praca Specjalista ds. Szkoleń