Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. szkoleń

Instytut Ochrony Środowiska - Państwowy Instytut Badawczy

Warszawa ul. Chmielna 132/134

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 2618973, z dnia 2019-08-19

Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy

zatrudni specjalistę ds. szkoleń na cały etat

w Zakładzie Monitoringu i Prognozowania w Gospodarce Odpadami IOŚ-PIB

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa ul. Chmielna 132/134

Nr Ref.: Rekrutacja – BK – specjalista ds. szkoleń

Opis stanowiska

  • budowanie programów szkoleniowych;
  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych;
  • prowadzenie szkoleń z zakresu gospodarki odpadami oraz w zakresie obsługi systemów informatycznych;
  • udział w organizowaniu szkoleń.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe;
  • posiadanie kwalifikacji w organizowaniu i prowadzeniu szkoleń;
  • minimum dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń;
  • praktyczna i techniczna umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń multimedialnych;
  • umiejętność tworzenia materiałów szkoleniowych;
  • prawo jazdy kat. B.;
  • dyspozycyjność;
  • mobilność;
  • kreatywność oraz samodzielność w działaniu.

Wymagania dodatkowe:

  • posiadanie uprawnień/certyfikatów do prowadzenia kursów i szkoleń;
  • umiejętność szybkiego uczenia się i przyswajania nowych technologii;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz w zakresie czytania
  • i rozumienia dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

  • wykształcenie kierunkowe np.: pedagogiczne, socjologiczne lub psychologiczne;
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu gospodarki odpadami oraz
  • w zakresie obsługi systemów informatycznych.

Oferujemy

  • atrakcyjne, wysokie wynagrodzenie,
  • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie,
  • miłą atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • zajęcia językowe dofinansowane przez pracodawcę,
  • opiekę medyczną,
  • karnety sportowe.

Termin i miejsce składania dokumentów i oświadczeń:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym
w terminie do 31 sierpnia 2019 r. drogą elektroniczną za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym wizerunku w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji DO.1110.29-BK.2019 na stanowisko referenta ds. kontaktu przez administratora, którym jest Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie, ul. Krucza 5/11D, 00-548 Warszawa, wpisany do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000032034, NIP5250007307 REGON001240700. W imieniu IOŚ-PIB działa Dyrektor Instytutu.

Aplikacje nie zawierające powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacyjnym.

Aplikacje kandydatów do pracy zawierające braki lub otrzymane po terminie, nie będą rozpatrywane
w procesie rekrutacji i zostaną zniszczone niezwłocznie.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Po zakończeniu rekrutacji wszystkie aplikacje zostaną zniszczone.

Informujemy, że na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy tylko wybranych kandydatów.

Administratorem danych osobowych
jest IOŚ-PIB z siedzibą w Warszawie, ul. Krucza 5/11D, 00-548 Warszawa, wpisany do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000032034. W imieniu IOŚ-PIB działa Dyrektor Instytutu.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu wzięcia przez Panią/Pana udziału w procesie rekrutacji w IOŚ-PIB na stanowisko określone w powyższym ogłoszeniu.

Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych
oraz wzory dokumentów i oświadczeń dostępne są na stronie internetowej

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Szkoleń

Specjalista ds. szkoleń lub inaczej zwany też trenerem, specjalistą ds. szkoleniowych, specjalistą ds. szkoleń i rozwoju, konsultant (w firmie szkoleniowej) to osoba, która odpowiedzialna jest za organizację i prowadzenie najlepszych i najbardziej odpowiednich w danym przypadku szkoleń zawodowych. Stanowisko to spotykane jest zazwyczaj w firmach konsultingowych lub szkoleniowych. Do głównych obowiązków pracownika ...
Specjalista ds. Szkoleń Praca Specjalista ds. Szkoleń

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Instytut Ochrony Środowiska - Państwowy Instytut Badawczy.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (635)
Wałbrzych (60)
Legnica (113)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (232)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (233)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (806)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (1995)
Radom (176)
Płock (62)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (61)