Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Technicznych

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie Sp. z o. o.

Warszawa

2 dni temu

Firma z 90 – letnią tradycją. Naszą misją jest zapewnienie niezawodnego odbioru i zagospodarowania odpadów na terenie m.st. Warszawy. Jesteśmy firmą z wizją - stosujemy innowacyjne technologie i stale się rozwijamy. Dbamy o środowisko naturalne, potrzeby klientów i rozwój pracowników.

Nr ref.: ST/2019
Miejsce pracy: Warszawa

Miejsce pracy: ul. Obozowa 43, 01-161 Warszawa

Opis stanowiska:

  • Przetwarzanie informacji o charakterze technicznym związanych z realizacją inwestycji budowlanych Spółki,
  • Katalogowanie i inwentaryzacja na potrzeby Spółki wszelkiej dokumentacji technicznej, budowlanej, wykonawczej i powykonawczej opracowywanej przez Wykonawców kontraktów usługowych i budowlanych,
  • Przygotowywanie na potrzeby kontraktów usługowych i budowlanych wszelkich dokumentów i raportów o charakterze technicznym,
  • Wspieranie działań i czynności związanych z realizacją budowlanych kontraktów usługowych oraz wykonywaniem prac budowlanych w zależności do potrzeb JRP,
  • Przygotowywanie wszelkich informacji o charakterze technicznym na etapie projektowym oraz podczas robót budowlanych, jak również współudział w przeciwdziałaniu występowania potencjalnych ryzyk,
  • Uczestniczenie w postępowaniu przetargowym na wykonywanie robót budowlanych i dokonywanie oceny ofert na wykonywanie robót budowlanych w zależności od potrzeb.
  • Koordynacja procesu opiniowania dokumentacji projektowej przez zespoły Inżyniera Kontraktu i Pomocy Technicznej,
  • Koordynacja wszelkich działań związanych z wdrażaniem realizacji robót budowlanych wszystkich odcinków kontraktu budowlanego oraz kontraktów towarzyszących.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne,
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy przy realizacji projektów infrastrukturalnych realizowanych ze środków UE,
  • Język angielski na poziomie podstawowym,
  • Znajomość: Pakiet MS Office, Excel, programy kosztorysowe (np. Norma Pro),
  • Mile widziana znajomość Warunków Kontraktowych FIDIC, posiadanie uprawnień budowlanych, projektowych lub wykonawczych w specjalności konstrukcyjno-budowlanej lub sanitarnej.
  • Sumienność, samodzielność, dyscyplina oraz dobra organizacja własnej pracy,
  • Pracowitość i dokładność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie – 90 lat na stołecznym rynku,
  • Umowę o pracę,
  • Dodatkową opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Miejsce parkingowe,
  • Dofinansowanie do wypoczynku (tzw. wczasy pod gruszą),
  • Szkolenia zawodowe.

Kandydaci proszeni są o składanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz" lub dostarczyć osobiście do Działu Organizacyjno-Personalnego (pokój numer 15) - ul. Obozowa 43, 01-161 Warszawa.

Do życiorysu prosimy dodać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu prowadzenia bieżącej rekrutacji.”Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), zwane dalej „RODO”, informujemy, że Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. WARSZAWIE sp. z o.o. (dalej: MPO) z siedzibą w Warszawie przy ul. Obozowej 43. Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek jest konieczne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania danych w celu przeprowadzenia rekrutacji jest art 6 ust.1 lit. a) RODO czyli zgoda, którą może Pan/Pani w każdej chwili odwołać, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych do czasu odwołania zgody. MPO może przetwarzać dane osobowe także na podstawie art 6 ust.1 lit. f) RODO czyli w oparciu o prawnie uzasadniony interes administratora danych osobowych jakim jest zabezpieczenie lub obrona roszczeń, których źródłem może być m.in. podniesienie zarzutu dyskryminacji. W tym celu dane będą przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną, prawną a także podmiotom wspierającym MPO w zakresie rekrutacji. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych. Ma Pan/Pani prawo żądania od MPO dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, sprzeciwu, przeniesienia danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pana/Pani dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 180 dni od momentu otrzymania Pana/Pani CV. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych: iodo@mpo.com.pl

Poznaj

O NAS

Jesteśmy jedynym podmiotem na stołecznym rynku posiadającym Zintegrowany System Gospodarki Odpadami, który w sposób odpowiedzialny i przyjazny środowisku zagospodarowuje i finalnie utylizuje odpady wytworzone przez mieszkańców Warszawy. Każdy odebrany od naszych Klientów kilogram odpadów jest ewidencjonowany i transportowany do instalacji finalnej utylizacji.

MISJA

Naszą misją jest zapewnienie niezawodnego i efektywnego odbioru i zagospodarowania odpadów na terenie m.st. Warszawy w sposób zapewniający dbałość o środowisko naturalne, minimalizację uciążliwości dla mieszkańców oraz rentowność działalności.

NASZA WIZJA

Chcemy wzmacniać naszą pozycję wśród najlepszych przedsiębiorstw z sektora odbioru i zagospodarowania odpadów w Polsce w zakresie efektywności działania, jakości świadczonych usług, innowacyjnych rozwiązań oraz optymalnego wykorzystania zasobów. Dbamy o środowisko naturalne, potrzeby klientów i rozwój pracowników.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. technicznych

Specjalista ds. technicznych to osoba posiadająca szeroką wiedzę oraz doświadczenie pozwalające na obsługę oraz wsparcie dla całokształtu procesów związanych z techniczną stroną funkcjonowania danej instytucji lub firmy. Odpowiada on za utrzymanie placówek, budynków czy urządzeń oraz reagowanie w sytuacjach, gdy wymagają one interwencji awaryjnych i naprawczych. Jego zadaniem jest utrzymanie pełnej sprawności i gotowości ...
Specjalista ds. technicznych Praca Specjalista ds. technicznych

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie Sp. z o. o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (637)
Wałbrzych (60)
Legnica (113)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (232)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (233)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (807)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (1997)
Radom (176)
Płock (62)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (61)