Specjalista ds. technicznych
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Mokotów"
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
4 dni temu

Ogłoszenie numer: 5711874, z dnia 2021-10-14

Administracja Osiedla „Dąbrowskiego”

Spółdzielni Mieszkaniowej „Mokotów”

zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Koordynacja pracy konserwatorów wraz z rozliczaniem robót, sporządzanie umów i umów zleceń na roboty budowlane i nadzór nad ich realizacją, udział w komisjach technicznych, sporządzanie protokołów wprowadzenia i odbioru robót, sporządzanie planów remontowych oraz nadzór nad ich realizacją i ich rozliczanie. Współpraca z innymi działami Administracji w zakresie utrzymania nieruchomości.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne o kierunku budowlanym,
  • Doświadczenie na takim samym stanowisku w spółdzielni mieszkaniowej min. 2 lata.
  • Mile widziana znajomość kosztorysowania.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę (pełny etat),
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Dobrą atmosferę w pracy.

Kontakt tel.: 22 845 27 63, e-mail:adm.dabrowskiego@smmokotow.com.pl

Oferty należy składać w siedzibie Administracji (https://smmokotow.com.pl/adm-dabrowskiego/kontakt-do-administracji.html )

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Poznaj