Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. terenowo-prawnych

Warszawska Spóldzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Chomiczówka

Warszawa

24 godz. temu

Ogłoszenie numer: 2619048, z dnia 2019-08-20

zarządzanie nieruchomościami

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Obsługa i udzielanie pełnej i rzetelnej informacji o obowiązujących przepisach związanych z ustawą "Gospodarka nieruchomościami" ; "Księgi Wieczyste"
  • Prowadzenie spraw związanych z regulacją terenowo - prawną terenów będących w posiadaniu Spółdzielni.
  • Współpraca z Wydziałem Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Dzielnicy .
  • Przygotowanie materiałów Radcom Prawnym związanych z zasiedzeniem własności nieruchomości terenów niehipotekowych.

Wymagania

  • Znajomość ustaw:
    • ustawa o spółdzielniach mieszkaniowych z dnia 15 grudnia 2000r. z późn.zm.,
    • ustawa o gospodarce nieruchomościami z dnia 21 sierpnia 1997 r. z późn. zm.,
    • ustawa o własności lokali z dnia 24 czerwca 1994 r. z późn. zm.,
    • ustawa o księgach wieczystych i hipotece z dnia  6 lipca 1982 r. z późn. zm.,
    • ustawa o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów  zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów z dnia 20 lipca 2018 r.,
    • ustawa prawo geodezyjne i kartograficzne  z dnia 17 maja 1989 r. z późn. zm.,
    • kodeks postępowania administracyjnego z dnia 17 maja 1989 r. z późn. zm.,
  • Wykształcenie wyższe lub średnie
  • Co najmniej 2- letni staż na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Biegła obsługa  programu MS Office

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Warszawska Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Chomiczówka

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Prawnych

Specjalista do spraw prawnych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za rozwiązywanie wszelkich problemów prawnych firmy lub przedsiębiorstwa, w której został zatrudniony, a także wypełnianie wszelkich zobowiązań administracyjnych tegoż podmiotu gospodarczego. Osoba obsadzona na tym stanowisku posiada zwykle wyższe wykształcenie prawnicze, oraz wiedzę i doświadczenie z zakresu realizowania ...
Specjalista ds. Prawnych Praca Specjalista ds. Prawnych

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Warszawska Spóldzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Chomiczówka.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (657)
Wałbrzych (63)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (256)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (229)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (844)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (2010)
Radom (170)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (226)
Nysa (65)