Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. transportu i obsługi celnej

GRUPA KAN

Białystok

3 dni temu

GRUPA KAN – międzynarodowy wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie.

Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech oraz na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 23 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, oraz Afryki.

Obecnie Grupa KAN prowadzi rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok
Nr ref.: DLD/1/2018
Wymagania:
  • kilka lat pracy w firmie spedycyjnej lub transportowej
  • doświadczenie w pracy na giełdzie transportowej
  • umiejętność planowania transportu
  • doświadczenie w zakresie budżetowania transportowego
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu INTRASTAT
  • praktyczna umiejętność dokonywania prostych odpraw celnych – dodatkowy atut
  • znajomość j. rosyjskiego i/lub j. angielskiego – umożliwiająca swobodną komunikację
  • wykształcenie wyższe preferowane kierunek logistyka
Główne zadania na stanowisku:
  • bieżące koordynowanie spraw związanych z transportem krajowym i zagranicznym
  • zamawianie usług transportowych krajowych i zagranicznych
  • zapewnienie terminowości realizacji dostaw oraz wysyłek
  • rozbudowa własnej bazy transportowej
  • optymalizacja kosztów związanych z transportem
Oferujemy:
  • realizację ciekawych projektów oraz dużą samodzielność
  • wykorzystywanie znajomości języków obcych w codziennej pracy
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • kartę Mulit Sport i kartę opieki medycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV + List Motywacyjny) za pomocą przycisku:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o wpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji prowadzonych przez Grupę KAN (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997. Dz. U. Nr 133, poz.833).

Poznaj

GRUPA KAN

Firma KAN jest producentem nowoczesnych systemów instalacyjnych wodnych i grzewczych.

Partnerom biznesowym i użytkownikom dostarczamy wysokiej jakości produkty i sprawdzone rozwiązania.

Wysiłki naszej kadry inżynierskiej oraz stała współpraca z projektantami i instalatorami pozwoliły stworzyć kompletny, uniwersalny i przyjazny dla użytkownika System KAN-therm.

Jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy produkcję złączek tworzywowych PPSU.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Transportu

Specjalista ds. Transportu zajmuje się ustalaniem tras przejazdu pojazdów. Rozlicza również i ewidencjonuje zużycie paliwa.Dba również o terminowe wykonywanie przeglądów technicznych i napraw firmowego transportu. Podejmuje również działania zmierzające do optymalizacji czasu przejazdu towaru do klienta. Do jego obowiązków należy również optymalizacja i kontrola kosztów, jak ...
Specjalista ds. Transportu Praca Specjalista ds. Transportu

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (644)
Wałbrzych (47)
Legnica (54)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (153)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (21)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (773)
Tarnów (41)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1706)
Radom (73)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (116)